xbox 360

Wojtek230492

Użytkownik
Użytkownik
WITAM kolega chcial kupic ta konsole ale nie podoba mi sie data prod. xbox 360 kompleny lt+1.9 10 gier gwara Radom (1702493938) - Aukcje internetowe Allegro.
sprzedajacy mowi ze poprzednia konsola sie mu popsula i wyminili mu na nowa i ma taka date prod. mozliwe
 

nadrat24

Użytkownik
Użytkownik
Od czasu wejścia slimów nie robią arcade więc....
 

PLedwon

Użytkownik
Użytkownik
Sam mam taką konsolę ale to Nie data produkcji tylko pisze tam service date. Niech prześle fote . Serwis mi wymienił płytę i dvd. Był falcon i nadal jest.

Sent from my HTC Desire
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie to nie nowa konsola , w najgorszym wypadku w środku nawet może być xenon nie kupuj tej konsoli , a po 2 cena 750zł , to chyba za dwie sztuki max 400zł za to dostanie
 

Wojtek230492

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki wielki za odp. Temat mozna zamkac.Jeszcze raz dzieki pozdro
 

JackMuzyk

Świeżak
Świeżak
bez tytulu

nie wiem czy w dobrym temacie ale innego lepszego nie znalazlem....
Jak skonfigurować system link???
2 konsole jasper..co wpisac w IP maske brame itd...nie chodzi gra sains row 2 offline..nie mozna sie polaczyc..
nie pisac mi ze konsole sie same automatycznie skonfiguruja bo to bzdura..czasami to dziala i tylko czasami jak np F1 2010
Jakie mam spisac CYFERKI?? tak mam kabel ethernetowy crosowany 2 plyty w konsle 2 tv 2 pady i bog wie co jeszcze trzeba..
tylko nie sie wypowie jakis madry czlowiek bo czytalem juz gdzie niegdzie czyjes wypociny na temat sysem link i az sie popakalem jakie ktos bzduy potrafi wypisac:( odpiszcie pliss:)
 

Do góry Bottom