Xbox 360

WerJar

Banned
Siemka mam kilka pytań co do konsolki chcę ją zakupić lecz zastanawiam się.

Link do Allegro: XBOX 360 ELITE JAK NOWY ! +2 gry ! 120 GB (2169583381) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


1)Czy ona jest w wersji jasper? bo mojej siostry mąż ma i od 2-3 lat na elite nie narzeka ani razu w naprawie nie była.
2)Ile kosztuje przerobienie takie konsoli?
3)Czy wybrać Slim 4gb z Gta IV? Nowy czy kupić używany z 250gb z 2010 roku ale gwarancja już wygasa 2012 w grudniu.
Czy może ta Slim? tylko musiał bym się dopytać jaki rocznik konsoli. Konsola Xbox 360 Slim 4gb + gra (2170432049) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
4)Ile kosztuje Slim przeróbka w obecnym czasie
5)Zazwyczaj gra 100% będzie do offline.
6)Napęd Samsung HM321HI ATA device da rade nagrywać gry pod wersje lt 3.0?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
1. nie wiadomo, nie ma zdjęc tyłu konsoli
2. z 50
3. Lepiej 250 bo będziesz mógł instalować gry
4. 70
 

WerJar

Banned
Niestety narazie mnie na 250gb nie stać :/ powoli będę kupywał następujące rzeczy HDMI>Dysk>Pad>I drobne rzeczy.


BO na allegro napisał Xbox 360 Slim 250 G za 650zł i tutaj jest kryjle elejson bo nie wiadomo czy to jest 250gb czy 250g coś tam.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dopytaj się sprzedawcy elita czy to jasper a jak tak to kup. Myśle że jest to jasper bo pure i lego batman miały premiere jak wychodziły jaspery
 

WerJar

Banned
A jak tam z tą przeróbką? w Jasperach? raczej to będzie jasper dlatego że mojej siostry jak wspominałem dostał te dwie gry z konsolką już, a jak z tą nagrywarką? bo odrazu na lt 3.0 bym przerobił lecz dowiedziałem się dopiero ze na początku kwietnia będę miał tą określoną ilość :/
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
50zł
 

WerJar

Banned
Dziękuje za pomoc temat do zamknięcia.
 

WerJar

Banned
Odświeżam temat, Więc tak Konsola Elite jest z 2009 roku 1 września nie daje żadnej gwarancji ale się dopytam jeszcze, oraz spróbuje utargować max 600zł czy będzie to opłacalne chodzi mi o to że po miesiącu mi się konsola nie rozdupczyła za przeproszenie czy konsolka pożyje mi sporo on twierdzi że jest ona nowa widać nawet że ma od nowości naklejki pudełko w idealnym stanie czy kupić sprawdzonego Slima 360 z 4gb wraz z gta IV z gwarancją dopinam wtedy Pendrive 7.5gb w celu zapisów gier.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Obie są praktycznie bezawaryjne.
 

WerJar

Banned
Dzięki za odp. gdyż jestem nowy w tym i pierwszy raz konsole kupuję któregoś dnia za te szybkie odpowiedzi muszę ci postawić Piwo :D
 

WerJar

Banned
czy ew. jaspera z 2009 prawie nowka elite 120gb czarny, 1 pad, kabel HDMI, zasilacz, słuchawki za 650 zł. W gratis lt 3.0 ? za 650zł tutaj dostałem pw.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak chcesz grać na piratach to weź :) tylko uważaj na oszustów bo ostatnio kilku sie tu kręciło :p
 

WerJar

Banned
Oczywiście wszystko przez allegro wymagam nie inaczej z góry dzięki za wszystko trzymaj się.
 

derr

Użytkownik
Użytkownik
Na twoim miejscu brał bym slima nawet wersje 4 gb
 

Do góry Bottom