Xbox 720 - jaka będzie nowa konsola Microsoftu?

standi231

Świeżak
Świeżak
Ja powiem wam że sie przejmuje kontrolerem bo niechciałbym zeby bylo to kosmiczne cos tylko normalny pad moze zostac taki jak jest teraz a wy jak myslicie jak bedzie wygladal pad?
 

crosk

Xbox One
Xbox One
czytajcie więcej pudelka... w/o
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie ma co się podniecać, jak coś będzie wiadomo to zostanie to przekazane oficjalnie.. przed premierą x360 też było milion tysięcy takich plotek z czego jedna na milion była prawdziwa. pożyjemy, zobaczymy
 

zassanky

Świeżak
Świeżak
''Głównymi wykonawcami kompletnego układu scalonego, który znajdzie się w nowym Xboksie, zajmie się Global Foundries oraz IBM. Nowy SoC (System-on-a-chip) ma nosić nazwę Oban, a jego sercem będzie procesor o architekturze PowerPC.

Generowaniem zapierającej dech w piersiach grafiki zajmie się karta graficzna produkcji AMD. Będzie to układ pokrewny z jarzącą na horyzoncie serią o nazwie kodowej Southern Islands lub zmodyfikowaną serią 7000.

Dev-kity mają zostać rozesłane po świecie na wiosnę. Kiedy dojdzie do tego, będzie można zacząć spekulować na temat ostatecznej specyfikacji następcy Xboksa 360.''
 

invisible

Użytkownik
Użytkownik
Ponoc deweloperzy 3rd party otrzymali juz info odnosnie nowego X'a.
- premiera pod koniec 2013 roku
- naped Blu-ray
- podwojne GPU (dual core) (One said: “It’s like two PCs taped together.” We’re waiting for final confirmation of specs, but the graphics cards are thought to be equivalent to AMD’s 7000 series GPUs, but “not CrossFire or SLI”. The GPUs aren’t structured as they are in a normal dual PC set-up, in which the two chips take it in turns to draw lines of the same object: Xbox 720′s graphics units will be able to work independently, drawing separate items simultaneously.
- 4-6 rdzeni CPU (one of which will be reserved for Kinect and one for the OS)
- nowa wersja Kinecta standardowo wbudowana w konsole
- Xbox 720 will require an always-on internet connection as an anti-piracy measure. Mam nadzieje, ze jednak z tego zrezygnuja.

Xbox 720: Blu-ray inside, always-on netcon required | VG247
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
to ma byc nowa generacja ? pff
 

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie tez czytałem ze konsola ma mieć stały dostęp do internetu żeby ograniczyć piractwo, oj jeżeli tak będzie to niestety będę musiał zrezygnować z konsoli, no chyba ze konkurencja wypuści coś bardziej przyjaznego :)
 

tysonic

Użytkownik
Użytkownik
Pieprzenie - ile ludzi nie ma internetu, ile razy ludziom pada net, ile razy się rozłącza, ile razy ktoś przenosi konsolę tam gdzie neta nie ma, ile małych łebków nie ma w pokoju netu, ile ludzi ma limity transferu, ile...

Przecież to bullshit na 100% - wyobrażacie sobie że router wam zmienia ip albo rozłącza na 15 sekund i Was wywala z gry, za którą zapłaciliście, na konsoli którą kupiliście? Bzdura na kołach a do tego zwyczajnie nie opłaciło by im się to.

Ja mam lepszy pomysł: powinni zrobić bundle - każda konsola xbox720 z dołączonym oficerem policji który będzie siedział 24/7 w naszych pokojach i czaił czy nie gramy na piratach. Oczywiście w ramach abonamentu będziemy musieli go karmić i udostępniać toaletę.
 

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
:) aż się uśmiałem z tej wypowiedzi ale kolega ma racje odnośnie internetu, a z tym oficerem to niezły pomysł weź nie pisz na publicznym forum bo podłapią :)
 

Do góry Bottom