Xbox 720 tańszy od X360 i pod kontrolą Windowsa... 9?

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Kolego zastanawiam się dlaczego, z jakiego powodu Ty tak cierpisz. Może ulży ci jak wreszcie zrozumiesz że PC i konsola to zupełnie dwie różne bajki, dla zupełnie innych odbiorców. Mnie osobiście nie kręci po powrocie z pracy garbienie się przy biurku z "mychą" w ręku. Zdecydowanie bardziej pasuje mi "rozwalenie" się wygodnie na sofie przed 42 calami. Mam to gdzieś czy gra wygląda prześlicznie, posiada grafikę tak rzeczywistą że trudno poznać iż to nadal gra. Gra to gra, ma cieszyć.
Ignoruj. Posty tego typu w jego wykonaniu jeszcze nie raz ujrzysz.
A 2014r. na nową generację mi pasuje jak najbardziej, te plotki mogłyby się okazać prawdą. Szczególnie te z tą ceną :)
 

slashg

Użytkownik
Użytkownik
@Bladi93

Nie kradziony, bo dwie części na esc reszta na ram.net.pl

Koleś nie ściemniaj bo takie bajki to możesz opowiadać na podwórku. Sprzęt traci na wartosci i to bardzo szybko.
Okej, majster patrz jak niby opowiadam bajki.

Jak kupowałem:


Teraz:


+ jeszcze ram net, ale nie chce mi się już robić zdjęć.

Aha i dałem 1850zł. Przed chwilą liczyłem, gdzie teraz za taki zestaw co kupiłem musiał bym dać 2300zł.
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
masakra windows 9 z wirusem szyfrowanym OMG. To jeszcze niech wcisna antywirusa xbox hahaha.

skoro ma byc mniejszy , i tak wole wyglad slima albo ps4.

co za wymysły, takich gier do 2014 roku znowu zmiany system procesora.

Mi to nie kusi czekać. Nastepny to mikrosyf.
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
@Bladi93

Nie kradziony, bo dwie części na esc reszta na ram.net.pl



Okej, majster patrz jak niby opowiadam bajki.

Jak kupowałem:


Teraz:


+ jeszcze ram net, ale nie chce mi się już robić zdjęć.

Aha i dałem 1850zł. Przed chwilą liczyłem, gdzie teraz za taki zestaw co kupiłem musiał bym dać 2300zł.
Kolego raczej powinieneś patrzyć na ceny używanych części w tym samym wieku co twoje, a nie na nowe, bo jeżeli jest jak mówisz to wszyscy by kupowali nowe części i czekali aż nadejdzie kryzys, a potem sprzedawali :)
 

zerthimon

Użytkownik
Użytkownik
Nikt z was nie pomyślał o tym, że windows spowoduje więcej zwiech konsoli niż napisany specjalnie pod nią system? Zawsze tak jest. Chociaż z drugiej strony może MS dąży do tego, żeby gry działały i na pc i na xboxie, bez żadnych emulacji itp. kombinacji.
 

65userow

Banned
Chociaż z drugiej strony może MS dąży do tego, żeby gry działały i na pc i na xboxie, bez żadnych emulacji itp. kombinacji.
Oczywiście mam nadzieję że to jest bzdura, bo sprzedaż xboxa wtedy spadnie a PC wzrośnie a wtedy MS zarobi tylko na licencji na winde
 

even ope PL

Użytkownik
Użytkownik
Chociaż z drugiej strony może MS dąży do tego, żeby gry działały i na pc i na xboxie, bez żadnych emulacji itp. kombinacji.
Niekoniecznie. Są ludzie którym zdecydowanie bardziej pasuje konsola. Wygodniejsza, prostsza w użytkowaniu, zdecydowanie bardziej mobilna :) A gry przeznaczone na obie platformy musiały by kosztować tyle samo, co sądzę (takie tam wieczorne fantazje) że cena powinna spaść. Przecież wzrost cen gier na PC zakopał by rynek gier na tą platformę który i tak już jest w grobie (tylko czeka na przysypanie ziemią).
 

snowie2005

Użytkownik
Użytkownik
Ceny gier na PC napewno nie urosną, bo sprzedaż zmalałaby do 0. Większość pecetowców itak twierdzi, że kupienie 2letniej gry za 20zł to strata pieniędzy, bo to samo może mieć za 2h ściągania z torrentów. Póki co tylko steam trzyma się zdala od piratów i dobrze mu z tym idzie, a MS napewno uniesie sie dumą i nie zrobi tego w identyczny sposób :)
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Przecież na pewno to nie będzie system otwarty jak win 7, xp itd. Będzie to specjalnie zmodyfikowana wersja win 9, która będzie bardzo różniła się od normalnego systemu jak na pc. Poza tym jak by ktoś nie wiedział obecny dash także oparty jest na rozwiązaniach z systemów windows, tak więc nie mówcie, że coś się będzie zacinać.
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dziwne, już gdzieś czytałem, że M$ po Windows 8 chce porzucić markę Windows i zrobić inny.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
W przyszłości, przecież Kinect to taka rewolucyjna technologia. Wydałem 600 zł na kontroler i może w przyszłości będę mógł go podłączyć do nowej konsoli?



Kolego zastanawiam się dlaczego, z jakiego powodu Ty tak cierpisz. Może ulży ci jak wreszcie zrozumiesz że PC i konsola to zupełnie dwie różne bajki, dla zupełnie innych odbiorców. Mnie osobiście nie kręci po powrocie z pracy garbienie się przy biurku z "mychą" w ręku. Zdecydowanie bardziej pasuje mi "rozwalenie" się wygodnie na sofie przed 42 calami. Mam to gdzieś czy gra wygląda prześlicznie, posiada grafikę tak rzeczywistą że trudno poznać iż to nadal gra. Gra to gra, ma cieszyć.
Dokładnie gra ma cieszyć szkoda tylko, że konsole ograniczają nie tylko grafikę, ale i efekty dźwiękowe fizykę płynność animacji itp. wszystko dosłownie wszystko jest gorsze na konsolach, nawet durne menu ma gorsze tekstury, bo by się cięło, porównanie battlefield 3 jest sporo eksplozji na pc reakcja mojej rodziny, „Co ty na wojnie jesteś" na konsoli "Przestań stukać” , bo tak kolosalna jest różnica już pomijam fakt, że od tej słabej grafiki chce mi się ***** (tak mam fetysz na punkcie grafiki przeszkoda ci to? To ty masz problem nie ja) to pomimo już tej grafiki mamy po prostu słabszą grę do nawet całkiem nie dawna myślałem, dlaczego oni nie zrobią 30h gry 99% odpowie marketing i ja też bym tak odpowiedział dziś odpowiem g**** prawda gdyby zrobili 30h gry np. w takim BF3 to albo musieliby wykorzystywać w koło te same miejsca, co nie ma sensu w fps albo gra była by na 6-10 płytach! Można jeszcze zmniejszyć grafikę, ale gra będzie wyglądać jak Call of Duty 2 na co żadna firma się nie zgodzi chyba, że nie stać ich na lepszy silnik ale to inna bajka. W nowej generacji potrzeba nowych płyt najlepiej pamięci flash są nad tym rozmowy (nie wiem czy przez MS, ale sporo firm chciałoby sprzedawać swoje programy na np. pendrive 10gb) albo jakaś nowa technologia płyt, nowego procesora, który wytrzymałby tak długą kampanię, owszem kampanie już raczej nie będą miały po 30h, bo już firmy zobaczyły, że można natrzepać kasy na 6h grach, ale inna sprawa, że byli do tego zmuszeni żeby zacząć tak robić.

Rozpisałem się mógłbym jeszcze sporo napisać, ale już dam spokój w tym temacie pewnie ¾ osób będzie chciała mnie zlinczować albo mnie nie zrozumie, ale jeśli zrozumie mnie, chociaż jedna osoba to będzie postęp i razem może przekonamy te durne firmy MS i Sony, aby wydali nową generację konsol, co i tak potrwa kilka lat nawet zaczynając dziś.
 

even ope PL

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie gra ma cieszyć szkoda tylko, że konsole ograniczają nie tylko grafikę, ale i efekty dźwiękowe fizykę płynność animacji itp. wszystko dosłownie wszystko jest gorsze na konsolach, nawet durne menu ma gorsze tekstury, bo by się cięło, porównanie battlefield 3 jest sporo eksplozji na pc reakcja mojej rodziny, „Co ty na wojnie jesteś" na konsoli "Przestań stukać” , bo tak kolosalna jest różnica już pomijam fakt, że od tej słabej grafiki chce mi się ***** (tak mam fetysz na punkcie grafiki przeszkoda ci to? To ty masz problem nie ja)
Proponuje wybrać się do Afganistanu, wrażenia murowane. Doświadczysz tak realnej wojny że chyba bardziej już nie można. Gwarantuje że nawet najlepszy PC nie dorówna. I rodzina będzie pod wrażeniem, włos na głowie stanie przy każdej wiadomości w TV o wybuchu miny pułapki. Żaden procesor ani karta grafiki tego nie zapewni.

Skoro X-Box i PS3 tak ograniczają rozwój gier to co powiedzieć o PSP. Chcesz mega realnej grafiki, jw. jeżeli chodzi o dźwięk to może filharmonia w domu.

Może jestem za stary i nie mam takich wymagań, co dzisiejsza młodzież. Cieszy mnie to co jest bo dobrze pamiętam jak to kiedyś było i wyglądało.

Pozdrawiam i bez nerwów.
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
even ope PL@
+1 dla tego Pana. Wszyscy ****ą tak na grafikę itp a kto ***** mać 10 lat temu na ps2 napierdzielał? Nie nie pewnie każdy miał komputer z "ENESEJ"? Ludzie! Obudźcie się że! Kurcze nie wiem jak można narzekać na grafikę, jak można być tak bezczelnym?! Kupując kloca w roku wydania ile zapłaciliście? 1500? Nie wiem nie pamiętam już ile ale dzisiaj w dniu premiery jakiejś karty graficznej płacicie tyle a jestem pewien że 2-3 lata i jest już ze średniej półki. A konsole macie cały czas, kupiliście wtedy, wtedy Wam się podobała grafika to nie narzekajcie że teraz jest zła, ona się po prostu nie zmienia...

(tak mam fetysz na punkcie grafiki przeszkoda ci to? To ty masz problem nie ja)
Nie to Ty masz problem, równie dobrze mogę powiedzieć o Tobie, nie pasuje? Wypad, sprzedaj konsolę i w******* bebechy do PC i będziesz miał i Battlefieldy, Crysis'y i wszystkie inne przereklamowane efektami gry. Gdzie notabene zawiodły... Wybitnie nie były, na palcach jednej ręki wymienie gry gdzie na prawdę grafika była przełomowa a gra była warta takiej grafiki. Pamiętaj! Rzadko, może nawet nigdy się to nie sprawdziło, tak było w przypadku Gothic'a 3, Crysis'a itp. Powiem inaczej, najlepsze gry w momencie swojej premiery miały dobrą, po prostu dobrą grafikę a ich oceny były na poziomie 9/10 10/10 nie ze względu na grafikę. Poza tym nie wiem jak dla Was, czy dla kogokolwiek ale jeżeli gra jest zrobiona pięknie pod względem artystycznym to żaden crysis czy BF nie zastąpi mi tej gry przykład? Uncharted 2,3 Wiedźmin 2 (coś pięknego), AC II czy nawet cholerny Risen miał piękne zakamarki. Dźwięk też nie jest zły, założę się że mało ale to mało kto używa głośników które chociażby w 70% odwzorują to co się dzieje w grze. Bo plastikowe pudełka pokroju Logitecha x530 czy jakieś Manty czy Tracer'y to nie jest dobry dźwięk. Altres. Podając na przykład BF'a 3 trochę się wkopałeś bo fizyka tam **** nie urywa, słaby postęp względem BC2. W destrukcji otoczenia już w ogóle.

Altres, każdy chciałby cieszyć się jak najlepszą jakością obrazu i dźwięku ale kurcze, niech Developerzy skupią się na płynności gry, nad ogólnym jej wyglądem, całokształt gry ma prezentować świetny gameplay, ZERO bugów (no przynajmniej niezauważalnych) i wiele innych ciekawych, innowacyjnych rozwiązań w kwestii rozgrywki. Człowiek ma tak piękną wyobraźnie i umysł, dla czego to nie idzie w tę stronę...
 

Squashik

Banned
A z ciekawości to ile kosztował xbox 360 w dniu premiery? Chodzi mi o fata :)

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
 

zurek97

Użytkownik
Użytkownik
czy przypadkiem to że będzie działał pod kontrolą jakiegoś windowsa to nie oznacza tego że będzie w nim można mocno grzebać ?
 

oliwia_08

Użytkownik
Użytkownik
A dopiero kupiłam xbox 360 slim 250gb + kinect .
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
gratuluje. nastepny dopiero wyjdzie 2-3 lata
 

Do góry Bottom