Xbox a Telewizor Plazmowy

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

wofpawel

Świeżak
Świeżak
gabhor ---> Jaką tą plazme kupiłeś? Ja właśnie mam zamiar pojutrze jechać kupić samsunga 50'' HD Ready.
Z tego co słyszałem obraz na telewizorach plazmowych ogólnie jest dużo lepszy. Kolory są bardziej naturalne, czas reakcji o niebo lepszy (LCD 2-4ms, Plazma 0,001ms!), może tylko prądu więcej je.
 

marcys193

Użytkownik
Użytkownik
To ja moze zapytam inaczej:p mam do wydania jakies 4k, i wlasnie chcialem plazme kupic:) bo wiem ze napewno lepiej bedzie jej z xbox:p w listopadzie kupilem juz LCD no ale jest malenki 32" LG LH3000. No ale jak kazdy facet w wieku 20 lata chce czegos wiekszego (hehe :)) no i padla plazma. Wiem ze w tej kasie bedzie jakies 46" tylko ze wlasnie mam pare warunkow chodzi mi zeby bylo wejscie USB bo czesto ogladam filmy z dysku zew najczesciej 720p no. W moim lcd jes USB ale nie czyta DTS wiec kicha z dzwieku przestrzennegio:(. Mozecie mi polecic jakas plazme? tak zebym mniej wiecej mial punkt zaczepu
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Zamykam ten temat. W sprawie wyboru TV i dywagacji PLazma vs LCD zapraszam do tematu w dziale SPRZĘT - JAKI TV...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom