Xbox Backup Creator - Run-time error '339'

malutki_smutek

Świeżak
Świeżak
Witam jak w temacie
Podczas włączania programu wyskakuje mi taki błąd:

Run-time error '339'
Component 'MSCOMCTL.OCX' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid


Wie ktoś może co z tym zrobić?
A i chciałbym dodać że pobrałem go już z 6 razy za każdym razem z innego źródła i nadal to samo.

Dziękuje bardzo za pomoc

P.S.
Szukałem i nigdzie czegoś takiego nie mogę znaleźć chyba że źle szukałem to sorki
 

KNAR

Użytkownik
Użytkownik
Pobierz ten plik i wrzuć w system32.
 

xtramisiu

Świeżak
Świeżak
Dla systemów 64 bitowych:
Pobieramy: "MSCOMCTL.OCX" (google) i go wklejamy do katalogu "c:\windows\syswow64".
Potem uruchamiamy jako administrator wiersz poleceń i wpisujemy: "cd c:\windows\syswow64" - enter, potem wpisujemy "regsvr32 mscomctl.ocx" - enter.
Pojawi się komunikat: "Funkcja DllRegisterServer w mscomctl.ocx powiodła się." Wciskamy OK i gotowe! Pozdrawiam
 

dymekk208j

Użytkownik
Użytkownik
Dla systemów 32 bitowych:
Pobieramy: MSCOMCTL.OCX download - free ocx files i go wklejamy do katalogu "c:\windows\system32".
Potem uruchamiamy "Uruchom ( znaczek windowsa+ R) i wpisujemy "regsvr32 mscomctl.ocx"
 

ldrozd

Świeżak
Świeżak
Witam,

sorry ze odgrzeje troche kotleta ale niestety nie moge uruchomic "Xbox Backup Creator" bo mam blizej opisany error i problem polega na tym ze nawet po wgraniu tego pliku niestety to nie dziala, w wierszu polecen wyskakuje blad. Mial moze ktos podobny blad albo wiecie jak sobie z tym poradzic?


pozdrawiam LDROZD
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
jaki blad? jesli masz podlaczonego ihas przez adapter usb to odlacz go i blad znika :) u mnie tak jest
 

ldrozd

Świeżak
Świeżak
mam czystego laptopa a blad to "nie mozna zaladowac modulu mscomctl.osx" i takie cos wyskakuje mi po wpisaniu "regsvr32 mscomctl.ocx" w wiersz polecenia
 

ziombel86

Banned
Użytkownik
Witam

Tym razem ja odgrzeje ten temat.
Po wgraniu pliku do system 32 nadal wyskakuje mi ten błąd. Ihasa mam podłączonego przez sate.
Mógłby ktoś pomóc?
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
wylacz twyk usb i wtedy włącz xbc jeśli masz oczywiście inny błąd niż ten z plikiem MSCOMCTL.OCX' bo drugi bład jest inny nr erroru i coś się gryzie chyba :) też mam podłacznie przez adapter usb
 

ziombel86

Banned
Użytkownik
twyk usb? jak to sie robi?
 

kubekbubek

Świeżak
Świeżak
naprawi ktoś link do spolszczenia?
 

bartos

Użytkownik
Użytkownik
XBC Error 339 Patch

Xbox Backup Creator Error 339 Patch Tutorial - YouTube

w opisie pod filmikiem krok po kroku co zrobić z patchem.
 

Jarcin3434

Świeżak
Świeżak
Siema mam pytanie jak już mam Xbox Backup Creator to wchodze w Image Tool i w Image Browser to pokazuje mi "Unable to determine Xbox Disc Type" i nie moge nic dalej wybrać pliku.
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Jakie rozszerzenie ma plik ? Iso czy rar ?
 

Jarcin3434

Świeżak
Świeżak
Plik obrazu dysku-.iso
 

Do góry Bottom