• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Xbox brak IP

_Pr0_

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#1
Witam, mam problem z podłączeniem mojego Xbox'a do internetu aby przesyłać pliki przez FTP. Mianowicie kabel z konsolki podpięty jest do routera, tylko że konsola pokazuje IP 0.0.0.0. Nie mogę przez to połączyć się przez fillezille, dodam że dash to UnleashX a chip to Xecuter 2.
 

kstanek

Świeżak
Świeżak
#2
Router nadaje sam IP, czy masz na sztywno wpisywane w inny sprzęt? Wpisz na sztywno IP takie jak masz w komputerze a końcowe cyfry dodaj np. o 30 więcej żeby nie zrobić kolizji z innym sprzętem korzystającym z routera.
 

_Pr0_

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#3
Zrobiłem reset routera i samo się ustawilo ;D Także można zamknąć. W sumie nie zakładając kolejnego tematu czy jest coś w stylu xlinkai tyle że wgrywane od razu na xboxa

Wytapane z "Sony Xperia M4 Aqua"
 

wega68

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#4
Czy na xbox (zwykły) potrzebne jest jakieś płatne konto Gold ( tak jak w przypadku x360 i Xone), by grać multiplayera. Czy wystarczy dostęp do internetu i orginalne gry.
 

_Pr0_

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#5
Jeśli masz przerobionego to nie potrzebujesz oryginalnych gier, ale za to potrzebujesz programu xlinkai. Niestety już mało kto gra, a jeśli to wszyscy siedzą na halo 2.

Wytapane z "Sony Xperia M4 Aqua"
 

Do góry