Xbox brak IP

_Pr0_

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, mam problem z podłączeniem mojego Xbox'a do internetu aby przesyłać pliki przez FTP. Mianowicie kabel z konsolki podpięty jest do routera, tylko że konsola pokazuje IP 0.0.0.0. Nie mogę przez to połączyć się przez fillezille, dodam że dash to UnleashX a chip to Xecuter 2.
 

kstanek

Świeżak
Świeżak
Router nadaje sam IP, czy masz na sztywno wpisywane w inny sprzęt? Wpisz na sztywno IP takie jak masz w komputerze a końcowe cyfry dodaj np. o 30 więcej żeby nie zrobić kolizji z innym sprzętem korzystającym z routera.
 

_Pr0_

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zrobiłem reset routera i samo się ustawilo ;D Także można zamknąć. W sumie nie zakładając kolejnego tematu czy jest coś w stylu xlinkai tyle że wgrywane od razu na xboxa

Wytapane z "Sony Xperia M4 Aqua"
 

wega68

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy na xbox (zwykły) potrzebne jest jakieś płatne konto Gold ( tak jak w przypadku x360 i Xone), by grać multiplayera. Czy wystarczy dostęp do internetu i orginalne gry.
 

_Pr0_

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli masz przerobionego to nie potrzebujesz oryginalnych gier, ale za to potrzebujesz programu xlinkai. Niestety już mało kto gra, a jeśli to wszyscy siedzą na halo 2.

Wytapane z "Sony Xperia M4 Aqua"
 

Do góry Bottom