xbox ciagle rod

Dostalem konsole z kaca 2006r z rod 0101 chyba tak albo 0110 niepamietam zostala poddana lutowaniu na nowe kulki gpu po 3 tygodniach znowu rod tym razem 0102 (zimne luty pod gpu) no to na gwarancjie wrucial i po 2 tygodniach zaczol sie psuc obraz po resecie byl spowrotem dobry ale po jakims czasie gry z 10 min spowrotem sie psul i tak po 4-5 razach e74 spowrotem na gwarancjie gostek znowu zrobil uklad gpu a teraz po tygodniu to sapo 2 razy obraz sie popsul i e74 czy mozna to zrobic jakims domowym sposobem ale takim ktory nieuszkodzi płyty glownej ? (gostek twierdzi ze zle siadaja kulki bo plyta jest minimalnie wygieta) a ja sie czepilem ukladu ana i slyszalem ze mozna samemu poprawic luty poniewaz ana niejest jeszcze na kulkach tak jak uklad hana w nowszych konsolach.

jak sa jakies bledy ort. to z gory przepraszam ^^
 

pelikan15

Użytkownik
Użytkownik
Wyrzuć tego starocia, kup nowego.
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
mam wrazenie,ze ten kolo nie stawia kulek od nowa...tylko stosuje jakis wiejski sposob...moze sie myle,ale te stare konsole powinny smigac po rebalingu cala wiecznosc
 
kup nowa takkk chce kupic ale pierw ta musi zaczac chodzic zeby ja sprzedac a potem kupie konsole elite na gwarancji ms ^^
 

scorpion22

Banned
Xboxy z 2006 się psują często a zwłaszcza jak używany. Daj to 600 zł i kup arcade albo 800 i elite z dyskiem i grami.
PS.Nie,wcale nie ma błędów.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Dokładnie i tu się mylisz. Ta konsole wyrzuć do śmieci nic z niej nie ma
 
niepytalem sie o porade co zrobic z konsola tylko jak ja naprawic ^^ (nawet zeby pochodzila z 2-3 tyg)
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
domowym sposobem możesz co najwyżej dobić ją do końca
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Po takich operacjach juz nikt jej nie zrobi

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
 
ja chce domowym po juz 250zł stracilem i to cos dalej niedziala wiec chce aby pochodzial jeszcze troszke i ja szybko sprzedac
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Chcesz sprzedać komuś wraka żeby on trafił na taki śmieć! Zabierz opalarkę i grzej z bliska z 15 minut nic się konsoli nie stanie.
 

kevez

Użytkownik
Użytkownik
ja chce domowym po juz 250zł stracilem i to cos dalej niedziala wiec chce aby pochodzial jeszcze troszke i ja szybko sprzedac
Czyli krótko mówiąc- ''naprawić'' jednym z wiejskich sposobów aby działał, i wlepić na allegro kolejną aukcję ''sprzedam xboxa 360 FAT 100 sprawna jak ta lala nigdy nie naprawiana/etc'' , i znaleźć jelenia który ją kupi?
a i, ''nie działa'' piszemy oddzielnie.
 
Dokladnie tak a i am jeszcze 1 pytanie ile jest warta sama konsola bez okablowania ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Z 50zł. Co do naprawy to ci tu nie pomożemy, oszustwa nie strawie.
 
mi chodzi jak by dzialal ile jest wart ?
 

scorpion22

Banned
spadaj powinieneś z miejsca bana dostać . Jakbyś sprzedał to na allegro to możesz być pewny że ten "jeleń" załozy ci spór.
 

kevez

Użytkownik
Użytkownik
Co za szczerość.
Powodzenia w sądzie.
 

scorpion22

Banned
nie no co za gość w ogóle. Ile masz lat ?9 ? A ja chciałem kupić używaną konsole...
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
weź się człowieku zastanów chwilę co ty gadasz... takich cwaniaków jak ty powinni z miejsca pod ścianę i kula w łeb... rozumiem, że wydałeś 250zł i jesteś stratny, więc z pokorą przełknij tą stratę a nie będziesz próbował ludzi oszukiwać... nie życzę ci dalszych strat, ale mam nadzieję, że ci się ten śmieć spali na amen...

EDIT: już sie nie dziwię, że średnio raz na tydzień ludzie płaczą na forum, że kupili złom na allegro...
 
ja jakos to kupilem zaluje i nieplacze ktos moze do tego jeszcze troche dolozy i bedze mial jak bedzie chodzic to bedzie sprawna a nie zlom a ze sie zepsuje po mies to juz niebedzie moja sprawa
 

Do góry Bottom