Poradnik xbox classic ftp

CONAMI-

Świeżak
Świeżak
witam
podlaczylem jak zwykle xbox do pc...ftp
tylko z ta roznica ze w nowym laptopie nie mam gniazda Lan
wiec kupilem lan-usb

podaje: xbox
192.168.1.203
255.255.255.0
192.168.1.1
192.168.1.2

pc:
192.168.1.208
-----//-----
---//-------
------------//------

odpalam tcmd

wchodze na ftp na dysk xboxa
i co?
scan directory szybciutko i kasowanie
a kopiowanie z pc-laptop na xbox 7kb/s
co robic???

wylaczylem wifi w lapku i tez nic nie dalo
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
podłącz kablem, wyłączenie wifi w laptopie nie ma na nic wpływu
nie pamiętam ale do xboxa powinien być kabel typu cross żeby to wszystko szybciej działało
 

CONAMI-

Świeżak
Świeżak
podłącz kablem, wyłączenie wifi w laptopie nie ma na nic wpływu
nie pamiętam ale do xboxa powinien być kabel typu cross żeby to wszystko szybciej działało
mam crosffadeowy kabel tzn. przejsciowke...kabla juz wczesniej uzywalem...z konsola xbox ale na innym laptopie
nie wiem co robic........katalogi na dysku konsoli laptop szybko odczytuje problem z zapisem..
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
no to może masz jakiś stary laptop ze słabą przepustowością karty sieciowej, nie wiem ?
konsolę masz podłączoną bezpośrednio do laptopa czy pomiędzy nimi stoi jeszcze router ?
 

CONAMI-

Świeżak
Świeżak
mam crosffadeowy kabel tzn. przejsciowke...kabla juz wczesniej uzywalem...z konsola xbox ale na innym laptopie
nie wiem co robic........katalogi na dysku konsoli laptop szybko odczytuje problem z zapisem..
no to może masz jakiś stary laptop ze słabą przepustowością karty sieciowej, nie wiem ?
konsolę masz podłączoną bezpośrednio do laptopa czy pomiędzy nimi stoi jeszcze router ?
karte lan mam na usb...w ogole laptop nie ma lan'a - nowy 2020r produkcji proc ryzen 5 i 8gb ram
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
No to może tu jest problem. Nie masz jakiegoś starszego sprzętu z wbudowanym gniazdem lan żeby to sprawdzic?
 

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Musiałbyś się zapytać na jakimś typowo komputerowym forum gdzie znajdą się jacyś obeznani w sieciach ludzie.

Ja miałem taki problem, że prędkość zapisu wynosiła bodajże 1MB/s, chociaż Xbox ma port 100Mb/s czyli powinno być ok. 12MB/s. Co prawda komputer łączył się z routerem przez Wi-Fi, ale prędkość i tak powinna być większa, bo sygnał jest dobry i osiągałem prędkości 10MB/s z innymi urządzeniami w sieci domowej.

Możesz spróbować podłączyć Xbox do routera normalnym, prostym kablem i laptop z routerem po kablu albo po Wi-Fi. Myślę, że tak będzie lepiej, a działać powinno na pewno.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja ostatnio ściągałem grę z Xbox'a na laptopa. Xbox podpięty kablem do routera, laptop na WiFi, bo nie chciało mi się z kablem latać. Prędkość w tcmd była chyba z 6-7MB, więc przyzwoicie jak na WiFi. Spróbuj tak, może poleci ;)
 

Do góry Bottom