xbox classic pomocy

jochny62

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam od razu przejedz do tematu nie dawano zakupiłem xbox classic z padem i przewodem zasilającym bez kabla av i tu jest problem taki kabel na aukcjach allegro koszt 40zł 30zł i moje pytanie jak np posiadam kable av od ps2 czy jest możliwość przerobienia go np przylutowanie chichy bezpośrednio do płyt głównej jak jest taka możliwość to prosił bym o zdjęcie lub schemat gdzie mam szukać sygnału video i audio na płycie głównej :D
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bardzo mało prawdopodobne by ktoś tak kombinował ale jak bardzo chcesz to wystarczy wpisać av xbox classic schematic w google grafika i masz schematy ;)
 

jochny62

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
chodzi mi tu bardziej o fotkę gdzie mam przylutować dany kabel np video audio na płycie głównej lub do jakich punktów na wejściu av
 

jochny62

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
bo nie chce mi się wydawać 40 zł za głupi kabel av
 

jochny62

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
naprawdę nie ma nikogo kto by mógł mi pomóc
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Podejrzewam, iż mało osób tutaj para się "druciarstwem"
 

jochny62

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
druciarstwem he . nie chodzi mi tu o jakieś mody tylko o pomoc w znalezieniu na płycie głównej sygnału video i audio żebym mógł przylutować cholerne chiche
 

jochny62

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie ma tu jakiegoś elektronika czy kogoś co zna się na tych xbox classic co by dał mi jakieś foto płyty głównej xbox classic i gdzie mam szukać tego sygnału video i audio ze bym mógł przylutować te chiche bo nie mam zamiaru wydawać za głupi kabel 40zł [ps Krzyś1190 nie chodzi mi tu o lutowanie kabli od ps2 chichy do xbox tylko chodzi mi zdjęcie płyty głównej skąd wychodzi sygnał video i audio powiem ci tak szukałem i na zagranicznych forach i nic znalazłem a co do shematu jestem zielony chodzi mi tylko oto zeby ktoś mi dał foto płyty głównej xbox classic z zaznaczonymi póktami gdzie wychodzi sygnał video a gdzie audio oto mi chodzi
 
Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ta bo tu co drugi lutował kabel od PS2 do XBC ;D
Na PL forach takich modów nie znajdziesz ale jak byś miał trochę chęci to na zagranicznych już tak co po 2 minutach szukania mnie przekonało znajdując podobny temat ale ty nie masz chęci dostałeś podpowiedz użyj schematu złączą do tego przyda się miernik, zobacz jak idą ścieżki od zacisków na mobo i działasz.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ta bo tu co drugi lutował kabel od PS2 do XBC ;D
Na PL forach takich modów nie znajdziesz ale jak byś miał trochę chęci to na zagranicznych już tak co po 2 minutach szukania mnie przekonało znajdując podobny temat ale ty nie masz chęci dostałeś podpowiedz użyj schematu złączą do tego przyda się miernik, zobacz jak idą ścieżki od zacisków na mobo i działasz.
Ale co to za oszczędność ehhh :confused:
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
bo nie chce mi się wydawać 40 zł za głupi kabel av
nie ma tu jakiegoś elektronika czy kogoś co zna się na tych xbox classic co by dał mi jakieś foto płyty głównej xbox classic i gdzie mam szukać tego sygnału video i audio ze bym mógł przylutować te chiche bo nie mam zamiaru wydawać za głupi kabel 40zł
kurde, mam gdzieś na dysku obrazek z takim schematem...ale nie chce mi się szukać.
edytuj posty, nie śmieć.
 

jochny62

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
kurcze f1older jak masz gdzieś na dysku foto jak to zrobić to prosił bym cie o wrzucenie takiego fota jak byś mógł
 

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
kurcze f1older jak masz gdzieś na dysku foto jak to zrobić to prosił bym cie o wrzucenie takiego fota jak byś mógł
Pisz do Majstra z forum na pewno Ci pomoże
 

jochny62

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mógłbyś mi dać na niego jakieś namiary bo nie jestem tutaj stałym bywalcem wiec nie wiem gdzie go mam szukać
 

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
mógłbyś mi dać na niego jakieś namiary bo nie jestem tutaj stałym bywalcem wiec nie wiem gdzie go mam szukać
Napisz do mnie pw
 

jochny62

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam temat do zamknięcia i dziękuje za wasze odp dzięki koledze
wojek gacek który mnie skierował do pana majster udało mi się zrobić av na chichach
 

jonyx

Świeżak
Świeżak
witam temat do zamknięcia i dziękuje za wasze odp dzięki koledze
wojek gacek który mnie skierował do pana majster udało mi się zrobić av na chichach
Masz jakiś schemat też by mi się przydał ,bo kupiłem xclassic be kabla jak go włączę bez niego to miga power nie wiem czy sprawny jest. Jak by mi się udało sprawdzić czy dobry wtedy bym zainwestował w kabel.
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Pełno takich kabli jest na allegro.
 

jonyx

Świeżak
Świeżak
Wiem, ale za konsole z padem i chipem amd duo x2(jak się okazało) dałem 30 pln, tak że kupno kabla za jakieś 40-50 zeta do niesprawdzonej konsoli średnio mi się podoba ( wiem że to nieduże pieniądze ale zawsze to jakieś pieniądze) jak bym sobie na krótko chinchem podpiął był bym pewny że działa wtedy mógł bym inwestować, ale znalazłem Majstra mam nadzieje że on mi pomoże.
 

Do góry Bottom