Xbox czy to jasper? itd.

Mysciak

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć kilka rzeczy
1. Czy to jest Jasper? Xbox 360 NOWY+ Pad + DYSK 60 GB -WROCŁAW (1456615719) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
2. Czy ogólnie to dosyć dobra oferta jak model do przeróbki
3. Czy jeżeli skorzystałbym z oferty przeróbki od tego faceta a potem odpalę konsolę i spróbuję stworzyć gamertag ( avatara z avhievementami) to będzie banik ? :(
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
1. Poproś gościa o zdjęcie wejścia od zasilacza i pokaż TU
2. Nie wypowiadam się
3. W nowym oprogramowaniu możesz zrobić avatara(ubranka itd) i mieć osiągnięcia w trybie OFFline
 

Mysciak

Użytkownik
Użytkownik
3. Ale stworzyć sobie avatara i achievki w trybie offline???

4. To jeszcze raz czy jeżeli dostanę przerobioną konsolę I NIE BĘDĘ ŁĄCZYŁ SIĘ Z INTERNETEM mogę zrobić sobie avatara i żeby mi naliczało achievementy?? WAŻNE
Down@

Nie zrozumiałem ani słowa...
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
3. aviewki noramlnie a cichy chyb atez ale nie jestem pewien
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
3. Ale stworzyć sobie avatara i achievki w trybie offline???
Tak offline :) się da, ale tylko awatara i zdobywać achivki. Gamertag tylko online.
Co do konsolki to raczej jasper arcade z dołożonym dyskiem z falcona premium. Co do ceny się nie wypowiadam, można porównać z innymi aukcjami :D
Co do przeróbki to każda "gruba" konsola to dobry materiał na takie akcje :p
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
Niech pokaże zdjęcie od wejścia na zasilacz to Ci powiemy czy JASPER
 

Kipomek

Banned
bez internetu achievmenty beda zaliczane, nie martw sie o bana dopoki nie podlaczysz do neta
na lt+ jeszcze chyba nikt nie dostal bana nawet po podlaczeniu do internetu :p
zgaduje ze jasper :], kumpel ma takiego wlasnie jasperka tez z 60' ;]
 
pytaj sie o date produkcji konsoli, a propos za te pieniadze nie oplaca jej sie kupowac
 

Mysciak

Użytkownik
Użytkownik
10.Źle sformułowałem ostatni raz się zapytam. :D NIE MAJĄC NIC ZROBIONE NA KONSOLI OPRÓCZ PRZERÓBKI mogę bez łączenia się z internetem zrobić sobie avatara i gamertag do naliczania achievementów ( wcześniej nic nie miałem żadnego gamertaga itd.)

WAŻNE PROSZĘ DAM DZIĘKUJĘ ITP.
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
10.Źle sformułowałem ostatni raz się zapytam. :D NIE MAJĄC NIC ZROBIONE NA KONSOLI OPRÓCZ PRZERÓBKI mogę bez łączenia się z internetem zrobić sobie avatara i gamertag do naliczania achievementów ( wcześniej nic nie miałem)
Musisz mieć "nowy" dashboard (aktualizację NXE) w konsoli wraz z wgranymi avatarami (polecam max. 2.0.12611) Achivki wchodzą nie zależnie od wszystkiego i są przypisane do konta na którym grasz - nawet offline.
Gamertag tylko online, bo to taki sieciowy identyfikator do Twego konta z konsoli.

Prościej się już nie da, chyba :)
 

Mysciak

Użytkownik
Użytkownik
Ale achievementy zliczają się na gamertagu nie? A żeby założyć gamertag trzeba być online tak? :(

15. A czy ten LT+ jest całkowicie niewykrywalny? Czyli mogę się łączyć z netem by zrobić gamertag bez bana ?
22. "Achivki wchodzą nie zależnie od wszystkiego i są przypisane do konta na którym grasz - nawet offline."
Ale to konto trzeba stworzyć online?
Podziękuję once again :)
Piernicze wiem jestem ciężkokapujący no ale wybaczcie :D

Dla mnie to bardzo ważne.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Profil na konsoli robisz bez polaczenia z internetem, mozesz ich zrobic ile chce. Zeby pograc online zaklasasz profil na live (moze byc ten sam co na konsoli).

A co do wykrywalnosci to jak to dokladnie jest to nikt nie wie.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

Mysciak

Użytkownik
Użytkownik
Już na prawdę ostatnie pytanie jak mi ktoś odpowie daje spokój.
99. Czy profil na konsoli to są achievementy i avatar?

I czy to jest ten profil na tym zdjęciu co go robię OFFLINE i tam są achievementy i avatary( można zmienić go?) tak? http://1.1.1.4/bmi/www.crunchgear.com/wp-content/uploads/2009/05/bashyourbrainsin.jpg
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
To ja odpowiem inaczej. :)
Jak będziesz miał konsole to załóż na niej profil offline. Będzie opcja na zrobienie avatara. Potem włącz jakąś grę i pograj chwile, a na pewno wpadnie Ci jakiś achivement.
Co do gamertaga to jest tylko bajer do chwalenia się po sieci tym co już osiągnąłeś (nawet grając offline). Mając konto na live wszystko przeniesie się z automatu.

Tak od siebie zapytam - ile Ty masz lat (10?) żeby nie umieć od kilku postów przeczytać ze zrozumieniem co się do Ciebie pisze!

P.S. Strona ze zdjęciem nie wchodzi.
 

adi61

Użytkownik
Użytkownik
@up
Nie oplaca sie ... bodajrze nowke slim 4gb za 700 zł na allegro kupisz ...
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
Tak dysk będzie pasował. To na pewno jasper ( na litku v3) bo ma zasilacz 150 W (12 A) i 256 MB wbudowanej pamięci :). Cena niestety nie rewelacja.
 

hashpl

Banned
Chlopie za 800zl to ty masz nowego slima 4gb albo uzywanego elite jasper z dyskiem 250gb lub dodatkami , NIE KUPUJ bo sie nie oplaca
 

JacoR0

Użytkownik
Użytkownik
No dobra piszecie że się nie opłaca. Używki nie chce ponieważ nigdy nie wiadomo co dostane. Slima tez nie bo nie da się go przerobić a pierwsze co będę robił to przerabiał konsole. Popatrzcie też na to że Ja już posiadam dysk twardy a więc ten będę sprzedawał liczę że co najmniej za 150zł go sprzedam czyli konsola wyniosła by mnie jakieś 650zł. Czy w tym przypadku się nie opłaca??
 

hashpl

Banned
za dysk 120gb dostaniesz najwyzej okolo 100zl, jezeli masz dysk to kup sobie normalnego Arcade jasper'a
 

JacoR0

Użytkownik
Użytkownik
Tylko że na allegro normalny Arcade kosztuje 750zł najtańszy nowy. A więc wole dołożyć te 50zł i mieć czarną konsole ponieważ mi się bardziej podoba :D
 

Do góry Bottom