Xbox One XBOX Elite kontroler problem z napięciem

vieviurbpl

Świeżak
Świeżak
Cześć wszystkim,

Jestem nowym użytkownikiem więc w razie błędów proszę o korektę.
Chciałbym prosić Was o radę, zakupiłem niedawno okazyjnie powystawowy model kontrolera Xbox Elite, wprawdzie ma jedną niewidoczną ryskę na klawiszu 'A' lecz poza tym działa sprawnie i wygląda jak nowy.
Mam z nim niestety problem, z którym nie mogę sobie poradzić mianowicie podczas gry kontroler wyłącza się - bez jakichkolwiek ostrzeżeń po prostu wyłącza się a na ekranie TV pojawia się monit o odłączeniu kontrolera.
Pierwszą myślą ponieważ i najczęściej kontroler wyłączał się podczas pracy na bateriach tzw. akumulatorkach, jednakże szybko zweryfikowałem, że baterie te w pełni działają z drugim zwykłym padem. Po przełączeniu na zwykłe baterie alkaiczne problem nie jest tak częsty ale jednak występuje. Próbowałem za radą filmików na YT delikatnie dogiąć spręzyny od baterii - nic kompletnie to nie dało poza tym nie chciałem uszkodzić kontrolera więc zostawiłem tę metodę.
Kontroler jest na gwarancji do Grudnia br. rozmawiałem na czacie z Microsoftem i mogę jk najbardziej wysłać kontroler na wymianę. Niestety obawiam się, że dostanę tzw. chiński zamienik - wysyłałem na gwarancję zwykłe pady w Styczniu br i otrzymałem po ponad 30dniach zwykłe plastikowe pady, słabej jakości, które po kilku tygodniach grania były w strasznym stanie.
Moje pytanie czy ktoś z Was w ostatnim czasie może wysyłał kontroler Elite na gwarancję? Czy otrzymał taki sam nowy kotroler czy jednak chiński zamienik?
Czy macie jakieś rady w sprawie spadku napięcia czy można sobie jakoś z tym poradzić - nie wyłączając wibracji - czy od razy wysyłać (poprzez Czat nie kontakt telefoniczny z PL MS) kontroler na gwarancję?

Z góry serdecznie dzięki za wszystkie rady i odpowiedzi !

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Czy otrzymał taki sam nowy kotroler czy jednak chiński zamienik?
Wysyłałem pady i było wszystko Ok...

kontroler wyłącza się - bez jakichkolwiek ostrzeżeń po prostu wyłącza się a na ekranie TV pojawia się monit o odłączeniu kontrolera.
Jak inny przy tej samej konsoli nie rozłącza to znaczy że Twój elite ma zrypany moduł wi-fi (serwis)

vieviurbpl

Świeżak
Świeżak
Wysyłałem pady i było wszystko Ok...

Jak inny przy tej samej konsoli nie rozłącza to znaczy że Twój elite ma zrypany moduł wi-fi (serwis)
Dzięki za odpowiedź - właśnie ostatnio wysłałem jednego ze zwykłych padów na gwarancję jeżeli przyjdzie nie-chiński będę zadowolomy.
co do modułu - rozumiem, że polecasz wysłać go na gwarancję od razu?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
co do modułu - rozumiem, że polecasz wysłać go na gwarancję od razu?
No sam tego ne naprawisz... jak jest gwara to zgłoszenie do MS i gwarancja door to door...

vieviurbpl

Świeżak
Świeżak
No sam tego ne naprawisz... jak jest gwara to zgłoszenie do MS i gwarancja door to door...
oczywiście :) tak też zrobię poczekam dla pewności na wymienionego pada z MS i wtedy wysyłam Elite na gwarancję.
dzięki za szybką i rzetelną odpwiedź !

cepeen

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Poza tym jak ci serwis oficjalny może przysłać nieoryginalne pady? Jeśli się tak stanie to kręć aferę bo wątpię zeby chcieli sobie pozwolić na taka wpadkę wizerunkowa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jedyne co można [emoji23]

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Do góry Bottom