1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One XBOX Elite kontroler problem z napięciem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vieviurbpl, Czerwiec 13, 2018.

1. vieviurbpl

vieviurbpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wszystkim,

Jestem nowym użytkownikiem więc w razie błędów proszę o korektę.
    Chciałbym prosić Was o radę, zakupiłem niedawno okazyjnie powystawowy model kontrolera Xbox Elite, wprawdzie ma jedną niewidoczną ryskę na klawiszu 'A' lecz poza tym działa sprawnie i wygląda jak nowy.
    Mam z nim niestety problem, z którym nie mogę sobie poradzić mianowicie podczas gry kontroler wyłącza się - bez jakichkolwiek ostrzeżeń po prostu wyłącza się a na ekranie TV pojawia się monit o odłączeniu kontrolera.
    Pierwszą myślą ponieważ i najczęściej kontroler wyłączał się podczas pracy na bateriach tzw. akumulatorkach, jednakże szybko zweryfikowałem, że baterie te w pełni działają z drugim zwykłym padem. Po przełączeniu na zwykłe baterie alkaiczne problem nie jest tak częsty ale jednak występuje. Próbowałem za radą filmików na YT delikatnie dogiąć spręzyny od baterii - nic kompletnie to nie dało poza tym nie chciałem uszkodzić kontrolera więc zostawiłem tę metodę.
    Kontroler jest na gwarancji do Grudnia br. rozmawiałem na czacie z Microsoftem i mogę jk najbardziej wysłać kontroler na wymianę. Niestety obawiam się, że dostanę tzw. chiński zamienik - wysyłałem na gwarancję zwykłe pady w Styczniu br i otrzymałem po ponad 30dniach zwykłe plastikowe pady, słabej jakości, które po kilku tygodniach grania były w strasznym stanie.
    Moje pytanie czy ktoś z Was w ostatnim czasie może wysyłał kontroler Elite na gwarancję? Czy otrzymał taki sam nowy kotroler czy jednak chiński zamienik?
    Czy macie jakieś rady w sprawie spadku napięcia czy można sobie jakoś z tym poradzić - nie wyłączając wibracji - czy od razy wysyłać (poprzez Czat nie kontakt telefoniczny z PL MS) kontroler na gwarancję?

Z góry serdecznie dzięki za wszystkie rady i odpowiedzi !

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4743
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Wysyłałem pady i było wszystko Ok...

Jak inny przy tej samej konsoli nie rozłącza to znaczy że Twój elite ma zrypany moduł wi-fi (serwis)

4. vieviurbpl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź - właśnie ostatnio wysłałem jednego ze zwykłych padów na gwarancję jeżeli przyjdzie nie-chiński będę zadowolomy.
    co do modułu - rozumiem, że polecasz wysłać go na gwarancję od razu?

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4743
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    No sam tego ne naprawisz... jak jest gwara to zgłoszenie do MS i gwarancja door to door...

6. vieviurbpl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    oczywiście :) tak też zrobię poczekam dla pewności na wymienionego pada z MS i wtedy wysyłam Elite na gwarancję.
    dzięki za szybką i rzetelną odpwiedź !

7. cepeen

cepeen Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Poza tym jak ci serwis oficjalny może przysłać nieoryginalne pady? Jeśli się tak stanie to kręć aferę bo wątpię zeby chcieli sobie pozwolić na taka wpadkę wizerunkowa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1251
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jedyne co można

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

kuleczka91 lubi to.