Xbox One XBOX Elite kontroler problem z napięciem

vieviurbpl

Świeżak
Świeżak
#1
Cześć wszystkim,

Jestem nowym użytkownikiem więc w razie błędów proszę o korektę.
Chciałbym prosić Was o radę, zakupiłem niedawno okazyjnie powystawowy model kontrolera Xbox Elite, wprawdzie ma jedną niewidoczną ryskę na klawiszu 'A' lecz poza tym działa sprawnie i wygląda jak nowy.
Mam z nim niestety problem, z którym nie mogę sobie poradzić mianowicie podczas gry kontroler wyłącza się - bez jakichkolwiek ostrzeżeń po prostu wyłącza się a na ekranie TV pojawia się monit o odłączeniu kontrolera.
Pierwszą myślą ponieważ i najczęściej kontroler wyłączał się podczas pracy na bateriach tzw. akumulatorkach, jednakże szybko zweryfikowałem, że baterie te w pełni działają z drugim zwykłym padem. Po przełączeniu na zwykłe baterie alkaiczne problem nie jest tak częsty ale jednak występuje. Próbowałem za radą filmików na YT delikatnie dogiąć spręzyny od baterii - nic kompletnie to nie dało poza tym nie chciałem uszkodzić kontrolera więc zostawiłem tę metodę.
Kontroler jest na gwarancji do Grudnia br. rozmawiałem na czacie z Microsoftem i mogę jk najbardziej wysłać kontroler na wymianę. Niestety obawiam się, że dostanę tzw. chiński zamienik - wysyłałem na gwarancję zwykłe pady w Styczniu br i otrzymałem po ponad 30dniach zwykłe plastikowe pady, słabej jakości, które po kilku tygodniach grania były w strasznym stanie.
Moje pytanie czy ktoś z Was w ostatnim czasie może wysyłał kontroler Elite na gwarancję? Czy otrzymał taki sam nowy kotroler czy jednak chiński zamienik?
Czy macie jakieś rady w sprawie spadku napięcia czy można sobie jakoś z tym poradzić - nie wyłączając wibracji - czy od razy wysyłać (poprzez Czat nie kontakt telefoniczny z PL MS) kontroler na gwarancję?

Z góry serdecznie dzięki za wszystkie rady i odpowiedzi !
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#2
Czy otrzymał taki sam nowy kotroler czy jednak chiński zamienik?
Wysyłałem pady i było wszystko Ok...

kontroler wyłącza się - bez jakichkolwiek ostrzeżeń po prostu wyłącza się a na ekranie TV pojawia się monit o odłączeniu kontrolera.
Jak inny przy tej samej konsoli nie rozłącza to znaczy że Twój elite ma zrypany moduł wi-fi (serwis)
 

vieviurbpl

Świeżak
Świeżak
#3
Wysyłałem pady i było wszystko Ok...


Jak inny przy tej samej konsoli nie rozłącza to znaczy że Twój elite ma zrypany moduł wi-fi (serwis)
Dzięki za odpowiedź - właśnie ostatnio wysłałem jednego ze zwykłych padów na gwarancję jeżeli przyjdzie nie-chiński będę zadowolomy.
co do modułu - rozumiem, że polecasz wysłać go na gwarancję od razu?
 

cepeen

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
#6
Poza tym jak ci serwis oficjalny może przysłać nieoryginalne pady? Jeśli się tak stanie to kręć aferę bo wątpię zeby chcieli sobie pozwolić na taka wpadkę wizerunkowa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Do góry Bottom