xbox ethernet błąd DNS

Gr@ju

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

podpiąłem X-a kablem ethernetowym bezpośrednio do routera i wywala mi błąd DNS?
DNS ustawiłem na automatyczne, próbowałem także ręcznie wpisać DNS-y 195.204.152.34 - 217.98.63.164 i te także nic nie dały :/
neta mam z noestrady tzn tfu orange ;)
pomożecie?
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Nie masz czasem RGH? Przy RGH będzie błąd DNS
 

Gr@ju

Użytkownik
Użytkownik
mam rgh. czy to znaczy, że nie połączę się z netem?
 

tinOFbeer

Banned
Użytkownik

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Wywala błąd DNS, ale masz neta. Odpal FSD i zobacz czy ściągnie okładki.
 

Gr@ju

Użytkownik
Użytkownik
Łącze się bezpośrednio po kablu. konsola łączy się tylko z siecią ale z netem już nie. Jak próbowałem pobrać okładkę to wyskoczył komunikat o braku połączenia z internetem.
Przy testowaniu połączenia w oryginalnym dashu wyskakuję błąd DNS
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
DNS'y masz zablokowane aby się z XBL nie połączyć, to normalne przy RGH.
Okładki natomiast powinno pobrać w FSD... - najedź na jakąś grę, daj Y i Refresh Covers.
 

Gr@ju

Użytkownik
Użytkownik
gdy chce pobrać okładkę w FSD to na dolnym pasku pojawia sie informacja: STATUS: HTTP: 3 (pozostał 0.00kBps) i okładki nie pobiera. Pochwili zmienia sie na STATUS: Nic

Ale hmmm jeśli dns-y są zablokowane to jak ma pobrać okładkę nie łącząc się z netem? :D
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zablokowane są DNS Xbox Live, okładki powinny się normalnie pobrać (z innego źródła - najprawdopodobniej JQE360). Jeżeli nie chcą się same pobrać to zawsze możesz wrzucić ręcznie:
http://xboxforum.pl/artykuly-196/reczne-dodawanie-okladek-do-fsd-163500/
 

Gr@ju

Użytkownik
Użytkownik
czyli do pobierania okładek wymagane jest konto w JQE360?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie, ja po prostu tak się domyślam, że z tamtych serwerów są pobierane.. Wystarczy, że podłączysz konsolę do neta i klikniesz Refresh Cover, po chwili okładka powinna automatycznie wskoczyć.
 

Gr@ju

Użytkownik
Użytkownik
to może ja posiadam takie tytuły do których nie może znaleźć okładek :)

ok działa... nie zauważyłem, że zostawiłem IP wpisane na sztywno - zmieniłem na Auto i działa.
Okładki się i opisy się ściągają (jest jakaś możliwość aby były po polsku?) ale pogoda nie działa.
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Pogoda mi też nie działa. Wyświetla, że zły kod chociaż jest świeżo wygenerowany.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Okładki się i opisy się ściągają (jest jakaś możliwość aby były po polsku?)
Łączysz sie z kompa z fsd ( z przeglądarki ) i samemy wklejasz opisy, skopiowane np. z wikipedii :D i zapisujesz.


Wysłane z tapatalka
 

Do góry Bottom