Xbox Falcon - Pytanie

matis95

Użytkownik
Użytkownik
Kolega, który mi chce sprzedać Falcona za 600zł (może by coś spuścił) ma konsole ponad rok i nie było z nią problemów. Jest przerobiona iX 1.6. Jeden pad, i kilka kopi zapasowych gier (GTA IV i jakieś tam jeszcze (ok. 10-15))
Sprzedaje go bo kupuje Xbox 360 Premium Halo 2 nieprzerobionego, bo chce grać na Live z kolegami (ja ni będę płacił za live).
Co o tym myślicie?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ale jest to Arcade Falcon? Jeśli tak to imho drogo
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Za 600 zł ?????????? na allegro dostaniesz za tyle jaspera a jak dołożysz to nawet nówkę dostaniesz .

629 zł nówka .

http://allegro.pl/item1064095813_xbox_360_arcade_jasper_hdm_36_gwara_629zl.html
 

Vantage

Użytkownik
Użytkownik
Co nie zmienia faktu, że Falcony też są mało awaryjne. Wg. mnie to zależy głównie od przypadku co się kupi. Ja mam Falcona 2 lata i jest jak nowy. Oczywiście, że jeśli za podobną kwotę możesz kupić nówkę Jaspera to bieraj jego.
 
Jeśli to roczny używany , przerobiony ix 1.6 falcon arcade ( czyli bez dysku twardego ) to z tymi kopiami zapasowymi to max. 450-500 zł jest to warte . A i te 500 zł to o ile sprzęt jest w idealnym stanie . Za te 600 zł co ten kolega chce za niego wolałbym dołożyć 20-30 zł i kupić nówkę jaspera arcade ze sklepu .
 

matis95

Użytkownik
Użytkownik
A jest on właśnie w takim stanie. Kolega mieszka 20m ode mnie i często u niego bywam pograć :D
W zestawie jest jeszcze karta pamięci 256mb
Nowego Jasper nie kupię, bo razem z przeróbką za drogo mi to wyjdzie.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
No to używanego Jaspera... Każdy CI mówi jak lepiej a Ty i tak swoje. Temat leci do kosza a zrobisz jak uważasz. Temat w sumie wyczerpany
 

Do góry Bottom