• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Xbox Game Pass na świetnej reklamie. Microsoft promuje usługę

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

Amerykańska korporacja przygotowała nowy spot promujący Xbox Game Pass. Firma podkreśla zaangażowanych w inicjatywę bohaterów, którzy są gotowi do wyruszenia na przygody z nowymi graczami.

Xbox Game Pass to jedna z najlepszych usług na tej generacji. Gracze w niskiej cenie otrzymują dostęp do szerokiego katalogu gier i w następstwie niektórzy nie muszą się później martwić o kupowanie kolejnych produkcji.

Nie każdemu pewnie odpowiada taka propozycja, jednak Amerykanie wciąż dopracowują zestawienie tytułów i wrzucają do katalogu nawet nowości od zewnętrznych deweloperów. W rezultacie gracze mogą stale grać w ciekawe pozycje, a jednocześnie możemy mieć pewność, że na serwerach nie zabraknie chętnych do zabawy.

Wrześniowy Xbox Game Pass zawiera:

• Halo: The Master Chief Collection
  • Quantum Break
  • Onrush (gra dostępna od 5 września)
  • Shadow Warrior
  • Aven Colony
  • Sky Force Reloaded
  • Manual Samuel
  • Snake Pass
  • Giana Sisters: Twisted Dreams
  • Innerspace
Nie możemy jednocześnie zapomnieć, że wszystkie tytuły przygotowywane przez wewnętrzne studia Microsoftu będą dostępne w Xbox Game Pass od premiery – w październiku subskrybenci zapoznają się z między innymi Forza Horizon 4.

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tak. Też tak uważam. Do tego będzie pakiet ultimate addon do kupienia po premierze. Takie coś pojawia się pierwszy raz więc pewnie jest to pomysł pod kątem fh4 w game pass. Ja tam olewam game pass i zainwestowałem 359,99pln w ultimate edition.
Ciekawe jaka będzie cena tego addona, obstawiam, że nie warto będzie to kupić.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Zawsze wyjdzie taniej kupić wersje Ultimate niż dodatki osobno, oczywiście o ile one potem nie będą w promocji ale do czasu wyjścia rozszerzeń zapewne nie będzie na to promo.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja mam domową u niego, on u mnie. czyli najlepiej jak np GOLD bedzie na moim koncie a XGP na jego?
Nie wiem, bo ja z xgp leciałam że schematem na 3 konto. Ja mam domową na tym koncie to mi odpalało od razu, a mrok musiał zalogować najpierw konto w tle żeby mu odpaliła gra. Raczej to niczego nie zmieni jak zrobicie zamianę stron. W ogóle dziwne to jakieś :)

Do góry