Xbox Game Pass na świetnej reklamie. Microsoft promuje usługę

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Amerykańska korporacja przygotowała nowy spot promujący Xbox Game Pass. Firma podkreśla zaangażowanych w inicjatywę bohaterów, którzy są gotowi do wyruszenia na przygody z nowymi graczami.

Xbox Game Pass to jedna z najlepszych usług na tej generacji. Gracze w niskiej cenie otrzymują dostęp do szerokiego katalogu gier i w następstwie niektórzy nie muszą się później martwić o kupowanie kolejnych produkcji.


Nie każdemu pewnie odpowiada taka propozycja, jednak Amerykanie wciąż dopracowują zestawienie tytułów i wrzucają do katalogu nawet nowości od zewnętrznych deweloperów. W rezultacie gracze mogą stale grać w ciekawe pozycje, a jednocześnie możemy mieć pewność, że na serwerach nie zabraknie chętnych do zabawy.

Wrześniowy Xbox Game Pass zawiera:

  • Halo: The Master Chief Collection
  • Quantum Break
  • Onrush (gra dostępna od 5 września)
  • Shadow Warrior
  • Aven Colony
  • Sky Force Reloaded
  • Manual Samuel
  • Snake Pass
  • Giana Sisters: Twisted Dreams
  • Innerspace
Nie możemy jednocześnie zapomnieć, że wszystkie tytuły przygotowywane przez wewnętrzne studia Microsoftu będą dostępne w Xbox Game Pass od premiery – w październiku subskrybenci zapoznają się z między innymi Forza Horizon 4.


 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
#6
Tak. Też tak uważam. Do tego będzie pakiet ultimate addon do kupienia po premierze. Takie coś pojawia się pierwszy raz więc pewnie jest to pomysł pod kątem fh4 w game pass. Ja tam olewam game pass i zainwestowałem 359,99pln w ultimate edition.
Ciekawe jaka będzie cena tego addona, obstawiam, że nie warto będzie to kupić.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#7
Zawsze wyjdzie taniej kupić wersje Ultimate niż dodatki osobno, oczywiście o ile one potem nie będą w promocji ale do czasu wyjścia rozszerzeń zapewne nie będzie na to promo.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
#14
ja mam domową u niego, on u mnie. czyli najlepiej jak np GOLD bedzie na moim koncie a XGP na jego?
Nie wiem, bo ja z xgp leciałam że schematem na 3 konto. Ja mam domową na tym koncie to mi odpalało od razu, a mrok musiał zalogować najpierw konto w tle żeby mu odpaliła gra. Raczej to niczego nie zmieni jak zrobicie zamianę stron. W ogóle dziwne to jakieś :)
 

Do góry Bottom