Xbox Game Pass na świetnej reklamie. Microsoft promuje usługę

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Amerykańska korporacja przygotowała nowy spot promujący Xbox Game Pass. Firma podkreśla zaangażowanych w inicjatywę bohaterów, którzy są gotowi do wyruszenia na przygody z nowymi graczami.

Xbox Game Pass to jedna z najlepszych usług na tej generacji. Gracze w niskiej cenie otrzymują dostęp do szerokiego katalogu gier i w następstwie niektórzy nie muszą się później martwić o kupowanie kolejnych produkcji.


Nie każdemu pewnie odpowiada taka propozycja, jednak Amerykanie wciąż dopracowują zestawienie tytułów i wrzucają do katalogu nawet nowości od zewnętrznych deweloperów. W rezultacie gracze mogą stale grać w ciekawe pozycje, a jednocześnie możemy mieć pewność, że na serwerach nie zabraknie chętnych do zabawy.

Wrześniowy Xbox Game Pass zawiera:

  • Halo: The Master Chief Collection
  • Quantum Break
  • Onrush (gra dostępna od 5 września)
  • Shadow Warrior
  • Aven Colony
  • Sky Force Reloaded
  • Manual Samuel
  • Snake Pass
  • Giana Sisters: Twisted Dreams
  • Innerspace
Nie możemy jednocześnie zapomnieć, że wszystkie tytuły przygotowywane przez wewnętrzne studia Microsoftu będą dostępne w Xbox Game Pass od premiery – w październiku subskrybenci zapoznają się z między innymi Forza Horizon 4.


 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ta FH4 to myślicie, że długo będzie dostępna w xpass?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ta FH4 to myślicie, że długo będzie dostępna w xpass?
Cały czas tak jak inne "exy" MS.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Tak. Też tak uważam. Do tego będzie pakiet ultimate addon do kupienia po premierze. Takie coś pojawia się pierwszy raz więc pewnie jest to pomysł pod kątem fh4 w game pass. Ja tam olewam game pass i zainwestowałem 359,99pln w ultimate edition.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wie ktos moze gdzie kupic karty prepaid gamepassa ? Bo w saturnach itp za cholerke nie idzie znalezc a karty kredytowej nie mam
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tak. Też tak uważam. Do tego będzie pakiet ultimate addon do kupienia po premierze. Takie coś pojawia się pierwszy raz więc pewnie jest to pomysł pod kątem fh4 w game pass. Ja tam olewam game pass i zainwestowałem 359,99pln w ultimate edition.
Ciekawe jaka będzie cena tego addona, obstawiam, że nie warto będzie to kupić.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Zawsze wyjdzie taniej kupić wersje Ultimate niż dodatki osobno, oczywiście o ile one potem nie będą w promocji ale do czasu wyjścia rozszerzeń zapewne nie będzie na to promo.
 

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czy XGP można dzielić na dwóch jak to jest przy np goldzie?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czy XGP można dzielić na dwóch jak to jest przy np goldzie?
Można.
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Wie ktos moze gdzie kupic karty prepaid gamepassa ? Bo w saturnach itp za cholerke nie idzie znalezc a karty kredytowej nie mam
Widziałem media expert.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja mam wszystko na pół z kumplem. Pewnego razu miałem XGP ten na miech za 1 zeta . Pojawiły mu się gry na liście ale nie mógł żadnej odpalić. Dlatego pytam.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja mam wszystko na pół z kumplem. Pewnego razu miałem XGP ten na miech za 1 zeta . Pojawiły mu się gry na liście ale nie mógł żadnej odpalić. Dlatego pytam.
Bo te xgp najlepiej kupić na 3 konto. Jeden ustawia domową na tym koncie, a drugi odpala w tle i normalnie xgp działa na obu kontach :)
 

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bo te xgp najlepiej kupić na 3 konto. Jeden ustawia domową na tym koncie, a drugi odpala w tle i normalnie xgp działa na obu kontach :)
ja mam domową u niego, on u mnie. czyli najlepiej jak np GOLD bedzie na moim koncie a XGP na jego?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja mam domową u niego, on u mnie. czyli najlepiej jak np GOLD bedzie na moim koncie a XGP na jego?
Nie wiem, bo ja z xgp leciałam że schematem na 3 konto. Ja mam domową na tym koncie to mi odpalało od razu, a mrok musiał zalogować najpierw konto w tle żeby mu odpaliła gra. Raczej to niczego nie zmieni jak zrobicie zamianę stron. W ogóle dziwne to jakieś :)
 

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W ogóle dziwne to jakieś :)
Dziwne, że kombinujemy, czy dziwne, że nie działało? ;)
 

Do góry Bottom