HOT! Xbox Game Pass. Nowa usługa Microsoftu daje nieograniczony dostęp do ponad 100 gier!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Microsoft właśnie zapowiedział zupełnie nową usługę. Firma zdecydowała się na bardzo ciekawą propozycję, dzięki której gracze otrzymają nielimitowany dostęp do wielu wyjątkowych tytułów. Poznajcie szczegóły.

Xbox Game Pass to zupełnie nowa usługa Microsoftu, która przypomina EA Access. Gracze za stały abonament otrzymają dostęp do ponad 100 produkcji z Xboksa One i Wstecznej Kompatybilności.


Propozycja została właśnie ujawniona przez Microsoft. Xbox Game Pass będzie kosztował 9,99 dolarów miesięcznie (około 40 zł) i gracze otrzymają dostęp do wielu fantastycznych pozycji.

Należy oczywiście zaznaczyć, że w tym wypadku nie mówimy o stremowaniu rozgrywki, a po prostu każdy zainteresowany otrzyma możliwość pobrania produkcji na dysk konsoli.

Aktualnie następujące firmy wspierają inicjatywę: 2K, 505 Games, BANDAI NAMCO Entertainment, Capcom, Codemasters, Deep Silver, Focus Home Interactive, SEGA, SNK CORPORATION, THQ Nordic GmbH, Warner Bros. Interactive Entertainment oraz Microsoft Studios

Microsoft zaznacza, że w tym wypadku będziemy świadkami „miesięcznej rotacji” tytułów, ale jednocześnie zainteresowani otrzymają możliwość kupowania gier w atrakcyjnych cenach. Aktualnie wybrani członkowie społeczności testują propozycję, a premiera odbędzie się jeszcze wiosną.

Xbox Game Pass nie wymaga abonamentu Xbox Live Gold, jednak jeśli chcesz grać w tryby sieciowe, to musisz posiadać Golda. Po tym jak tytuł „wypadnie” z listy, to kupimy go z 20% zniżką, a dodatkowe 10% odetną z ceny subskrybenci XLG. Usługa będzie dostępna na Xboksie One i Windows 10.

Aktualnie Microsoft potwierdził następujące gry:

  • Halo 5: Guardians
  • Payday 2
  • NBA 2K16
  • LEGO Batman
  • Mad Max
  • Saint Row IV ReElected
  • Terraria
  • Gears of War
  • Fable 3
  • Tekken Tag Tournament
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nareszcie, cena za rok abonamentu pewnie zabije ,,kowalskiego'' nawet licząc zniżkę za gold ale już biorąc to na 2 osoby będzie do przełknięcia.




Ps.
Jak ktoś ma status testera to może już instalować Xbox Pass alpha, dają 30 dni za darmo na testy a gier jest 16.
 
Ostatnia edycja:

DeEscapist

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wszystko kwestia stosunku jakości gier i ceny w abonamencie rocznym. Miesięczny, wiadomo, pewnie będzie dużo droższy podobnie jak w Goldzie.

Sama propozycja ciekawa. Martwi mnie jedynie jak widać chyba dość częsta rotacja tytułów, która nas czeka. Zaczniesz coś ogrywać, a zaraz dostaniesz informację że gra wylatuje.
 

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To nie dla mnie. Gry tylko na miesiąc. Coś jak GwG teraz. Za mało używam Xboxa.
Poza tym jestem ideowo przeciwny życiu jako usłudze. Kiedyś można było powiedzieć - zebrałem 1000 płyt CD z muzyką. Teraz co najwyżej można powiedzieć mam 1 mln płyt w mojej kolekcji na Spotify. Ale jak Spotify stwierdzi, że biznes im nie idzie i wyłączy usługę, to zostaje się z niczym. A kasy nie ma ;)
 

DeEscapist

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z kasetami też masz obecnie podobny problem. Z płytami pewnie po wielu latach również.
Sam zaliczam się do zbieraczy, jednak rozumiem nowe trendy. Są bardziej dopasowane do szybkich czasów w jakich żyjemy. Jest szerszy dostęp więc i większa konkurencja. Większy wybór i ciężko się zdecydować. Tak dostajesz pakiet, sam wybierasz co i jak.

Usługa w bogatszych krajach pewnie będzie mieć duże wzięcie.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Najważniejsza jest cena za abonament jak będzie coś jak za golda to dla mnie będzie ok :)
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
i tak wolę gry z gwg co miesiąc
 

Wallygator

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gdzie jest napisane, że będzie to miesięczna rotacja, że co miesiąc inne gry? Każdego miesiąca będą dodawane nowe gry i czasami zdarzy się, że jakaś gra wypadnie z oferty, czasami. Grać będzie można tak długo jak się ma abonament, a te 30 dni to offline. Tak przynajmniej można przeczytać u źródła, a nie ze stron, które mają błędy w tłumaczeniach.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Świetny kolejny abonament. Niech jeszcze pączki zaczną serwować do kawy: )
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak ktoś ma status testera to może już instalować Xbox Pass alpha, dają 30 dni za darmo na testy a gier jest 16.
Niech tylko pamięta o wyłączeniu automatycznego odnawiania subskrypcji, bo za miesiąc będzie płacz, że z konta zniknęło 10$.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
40 zł to jeszcze nie tak źle, zależy ile kto gra.
 

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Gdzie jest napisane, że będzie to miesięczna rotacja, że co miesiąc inne gry? Każdego miesiąca będą dodawane nowe gry i czasami zdarzy się, że jakaś gra wypadnie z oferty, czasami. Grać będzie można tak długo jak się ma abonament, a te 30 dni to offline. Tak przynajmniej można przeczytać u źródła, a nie ze stron, które mają błędy w tłumaczeniach.
"dzięki czemu będzie można grać w nie w pełnej wierności przez nawet 30 dni". A co jak ktoś nie skończy gry w 30 dni?
Źródło: http://www.xbox.com/pl-PL/games/xbox-game-pass
 

rafs24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To kupi abonament na kolejne 30 dni. Jak dla mnie spoko opcja np. do ogrania Halo 5 (podobno ma być) i pewnie jeszcze kilku innych fajnych gierek które tam będą.

HTC#10
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
"dzięki czemu będzie można grać w nie w pełnej wierności przez nawet 30 dni". A co jak ktoś nie skończy gry w 30 dni?
Źródło: http://www.xbox.com/pl-PL/games/xbox-game-pass
Na dole jest coś takiego ,,Nie, oferta gier dostępnych w katalogu Xbox Game Pass jest aktualizowana co miesiąc.'' oraz ,,Gdy subskrypcja się zakończy lub zostanie anulowana, wszystkie gry pobrane z katalogu Xbox Game Pass przestaną być dostępne. Zapisane rozgrywki i osiągnięcia pozostaną jednak przypisane do Twojego konta. Wszystkie gry kupione w Sklepie Xbox pozostaną w bibliotece gier do momentu, aż ich nie usuniesz ręcznie.''

Jeżeli dodałeś sobie grę w miesiącu np. Styczeń powiedzmy GOW UE to ona zostaje w twojej bibliotece pomimo tego że w miesiącu Lutym lista gier się zmieni to po opłaceniu abonamentu będziesz mógł dalej w nią grać aż jej sam nie wywalisz z dysku.
Przynajmniej ja to tak rozumiem.
 

Wallygator

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
"dzięki czemu będzie można grać w nie w pełnej wierności przez nawet 30 dni". A co jak ktoś nie skończy gry w 30 dni?
Źródło: http://www.xbox.com/pl-PL/games/xbox-game-pass
30 dni offline i trzeba podłączyć konsole do neta i można dalej grać o ile ma się nadal aktywną subskrypcję
 

Attachments

galaretka007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
"dzięki czemu będzie można grać w nie w pełnej wierności przez nawet 30 dni". A co jak ktoś nie skończy gry w 30 dni?
Źródło: http://www.xbox.com/pl-PL/games/xbox-game-pass
A jak masz w gwg? Tak, samo będzie tutaj. Dopóki masz abonament możesz korzystać z gier.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Aktualnie Microsoft potwierdził następujące gry:

  • A Kingdom for Keflings
  • Banjo-Kazooie
  • Comic Jumper
  • Dark Void
  • Defense Grid 2
  • Gears of War Judgement
  • Gears of War Ultimate Edition
  • Halo: Spartan Assault
  • Hexic 2
  • Jetpac Refuelled
  • Kameo
  • Max: The Curse of Brotherhood
  • Monday Night Combat
  • Ms. Splosion Man
  • OF: Dragon Rising
  • Perfect Dark Zero
  • Sacred 3
  • Sam & Max Beyond Time
  • Sunset Overdrive
  • The Maw
  • Viva Pinata
  • Halo 5
  • Saints Row 4
  • Mad Max
  • NBA 2K16
  • Lego Batman
  • Mega Man Collection
  • Terraria
  • Payday 2
  • Fable 3
  • Tekken Tag Tournament 2
 

Blest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Z tej listy max mnie interesuje 10 tytułów nie jest źle zobaczymy co jeszcze dadzą.
 

sradkg

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
"dzięki czemu będzie można grać w nie w pełnej wierności przez nawet 30 dni". A co jak ktoś nie skończy gry w 30 dni?
Źródło: http://www.xbox.com/pl-PL/games/xbox-game-pass
nie wiem jak to kopiowałeś ze strony u mnie to wygląda tak:
"obierz gry od najlepszych wydawców i graj w nie w pełnej wierności offline przez nawet 30 dni. "
 

DeEscapist

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gorzej jak zaczniesz świetny tytuł, nie zdążysz go przejść przez 30 dni, oczywiście chcesz więcej, mocniej dalej, a tu..... gra poleci z listy.
 

Do góry Bottom