Xbox game pass pomocy

Budyniasty96

Świeżak
Świeżak
Siemaneczko mam pytanko mam włączone rozliczenia cykliczne na Xbox game pass ultimate kupiłem teraz kod na 3 miechy za 8dych czy teraz muszę wyłączyć rozliczenia aby uaktywnić kod? Druga sprawa jeśli uaktywnie 2 takie kody to zsumuja się z 2x3 na 6 miesięcy czy czekać do końca tych pierwszych 3miesiecy?? No i czy jeśli nie wyłącze rozliczeń to nie pobierze mi w kolejnym miesiącu 55 zł?

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wbijesz kod to Ci przedłuży, potem wyłącz rozliczenia cykliczne i masz pewność, że Ci nie naliczy za przedłużenie po skończeniu subskrypcji.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak nie wyłączysz rozliczeń cyklicznych to Ci będzie zżerało kasę. Wyłącz to za wczasu, xgp nie stracisz.

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siemaneczko mam pytanko mam włączone rozliczenia cykliczne na Xbox game pass ultimate kupiłem teraz kod na 3 miechy za 8dych czy teraz muszę wyłączyć rozliczenia aby uaktywnić kod? Druga sprawa jeśli uaktywnie 2 takie kody to zsumuja się z 2x3 na 6 miesięcy czy czekać do końca tych pierwszych 3miesiecy?? No i czy jeśli nie wyłącze rozliczeń to nie pobierze mi w kolejnym miesiącu 55 zł?
Przed każdym wprowadzanym kodem wyłączaj rozliczenia cykliczne w ten sposób jest szansa na dodatkowy miesiąc gratis za włączenie subskrypcji.

Budyniasty96

Świeżak
Świeżak
A w kwestii tych 2 kodów na 3 miesiące to zsumuje mi na 6 czy czekać?

Jak nie wyłączysz rozliczeń cyklicznych to Ci będzie zżerało kasę. Wyłącz to za wczasu, xgp nie stracisz.
A zsumuja się dwa kody czy czekać z wbijaniem drugiego 3 miesiące?

justynka997

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Po co kupiłeś je za 80?jak jest promocja 3 miechy za 4 zl. Nie czaje...

Budyniasty96

Świeżak
Świeżak
Po co kupiłeś je za 80?jak jest promocja 3 miechy za 4 zl. Nie czaje...
Ale to jest dla świeżych abonamentow prawda?

kaziu422

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dla obecnych także ;)

justynka997

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
robisz sobie nowe konto konsola domowa i grasz na swoim profilu za 4 zł myślcie trochę a nie hajs w błoto

Do góry Bottom