Xbox Game Pass straci kolejne gry w kwietniu. Ujawniono pierwsze trzy tytuły

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plChoć do Game Passa cały czas dochodzi masa gier, to oczywiście cyklicznie pewne tytuły muszą opuszczać usługę. Dostaliśmy informację o pierwszych, które wypadną w kwietniu.
Xbox Game Pass to bez wątpienia jedna z najprężniej rozwijających się usług, z jakimi mamy do czynienia w branży gier. Nowe gry w ostatnich miesiącach nas wręcz zalewają, a zapowiedzi kolejnych tytułów (jak na przykład dołączenia projektów od Square Enix) pozwalają wierzyć, że tendencja nie wyhamuje w najbliższym czasie. I to bardzo dobrze, albowiem my, gracze, bardzo na tym korzystamy.
Choć oczywiście nie można w tym wszystkim zapominać o "ciemnej stronie" całego przedsięwzięcia. Prócz pojawiania się kolejnych tytułów w zestawieniu, wiele opuszcza je w sposób cykliczny. Co miesiąc kolejny gry wypadają z usługi, sprawiając, że niekiedy musimy spieszyć się z ich ogrywaniem. I właśnie poznaliśmy pierwsze trzy, które zostaną usunięte z bogatej biblioteki już 15 kwietnia. A będą to:
  • Deliver Us The Moon
  • Gato Roboto
  • Wargroove
Wszystkie powyższe wylecą zarówno na PC, jak i konsolach Microsoftu. Cóż, bez wątpienia mamy do czynienia ze stosunkowo małymi projektami, ale może to nawet plus - wszystkie można spokojnie ograć w przeciągu najbliższych dwóch tygodni, aby potem nie żałować. Osobiście szczególnie polecam Wargroove, bo to świetna wariacja taktycznych turówek. Sprawdźcie koniecznie, bo lepszej okazji może nie być.
 

S1udak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Polecam deliver us the moon. Przyjemna i nie za długa gra logiczna. Około 5-6h.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kurde muszę to ograć, bo nie skończyłem a widzę, że zaraz nie pogram :(
 

Do góry Bottom