Xbox One X Xbox Game Pass tylko dla nowych kont.

Skonek87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Chciałbym zapytać czy jest jakaś możliwość grania na swoim koncie Xbox ktore już miało game passa?
Podam przykład : Mam Konto Xbox Live ale już tam używałem game passa i nie jestem nowym użytkownikiem ale np. robię drugie konto na xbox live, akrywuje game passa a potem daje jako konsola domowa żeby podzielić je na to drugie konto (moje własne) .
Myślicie że taka opcja wchodzi w grę? Ktoś to testował ?
Dzięki za wszystkie pomocne komentarze !
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Chciałbym zapytać czy jest jakaś możliwość grania na swoim koncie Xbox ktore już miało game passa?
Podam przykład : Mam Konto Xbox Live ale już tam używałem game passa i nie jestem nowym użytkownikiem ale np. robię drugie konto na xbox live, akrywuje game passa a potem daje jako konsola domowa żeby podzielić je na to drugie konto (moje własne) .
Myślicie że taka opcja wchodzi w grę? Ktoś to testował ?
Dzięki za wszystkie pomocne komentarze !
Tak, będzie działać na 100% sam tak mam ustawione. Jak do nowego konta dodasz płatność i włączysz subskrypcję i wyłączysz autoodnawianie to dostaniesz jeszcze dodatkowy miesiąc gratis.
 

szangg

Użytkownik
Użytkownik
Nie musisz ustawiać na tym drugim, nowo założonym koncie konsoli domowej, wystarczy, że jest ustawiona konsola domowa na Twoim głównym koncie. Mam swoje konto główne i konto "testowe". Na drugim koncie aktywowałem kiedyś Game Passa i mogłem normalnie grać na swoim koncie głównym w pobrane gry.
 

Do góry Bottom