Xbox Game Pass Ultimate na 36 miesiecy

matrula_90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam Serdecznie

Pod koniec grudnia kończy mi się Xbox live gold i zastanawiam się na Game Pass Ultimate i znalazłam coś takiegoL

Czy nadal da się nabić 36 miesięcy czy zadziała tylko 1 miesiąc?

A może ktoś zna jakiś inny sposób żeby trochę przyoszczędzić na Game Pass Ultimate?

Z góry dzięki za pomoc!

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Na pewno działa konwertowanie, więc jak nabijesz na 3 lata game pass to potem po przekształceniu będziesz miał ultimate. Tylko nie wiem, czy dalej przeliczają 1:1, jak wbijałem początkiem października to działało :) Pamiętaj, że jak pzekształcisz na Ultimate, to już nie dobijesz kodami na zwykłego Xbox Game Passa :)

matrula_90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na pewno działa konwertowanie, więc jak nabijesz na 3 lata game pass to potem po przekształceniu będziesz miał ultimate. Tylko nie wiem, czy dalej przeliczają 1:1, jak wbijałem początkiem października to działało :) Pamiętaj, że jak pzekształcisz na Ultimate, to już nie dobijesz kodami na zwykłego Xbox Game Passa :)
To, że już nie dobiję później, to czytałam, ale przy powyższej metodzie będę się tym martwić za 3 lata ;)

Tylko mam jeszcze jedno pytanie, bo mam jeszcze ważnego Golda do 27 lub 28 grudnia, to ma jakiś wpływ? Muszę najpierw poczekać aż się Gold skończy, czy już będę mogła wprowadzać kody? A jeśli można max 36 miesięcy, to przy próbie wprowadzenia kolejnego wyskakuje jakiś błąd, czy skąd mam wiedzieć, że już został przekroczony limit?

Wielkie dzięki za pomoc! :)

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Sam gold nie powinien mieć wpływu, ale nie robiłem tak, więc niech się może ktoś wypowie :) Jeśli chodzi o Xbox Game Pass, to możesz sobie taką apkę na telefon ściągnąć o tej samej nazwie i tam Ci pokazuje aktualne gry dostępne i do kiedy masz abonament :) Co do wprowadzania kodów ponad okres 3-letni, to nie wiem, czy jest błąd, mam tylko na 2 lata dobite :p

matrula_90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki :D
Aaaa i najważniejsze, bo na kilku stronkach jest do kupienia Xbox Game Pass 1 Month for PC,
to bez znaczenia? Bo ja chcę nabić Game Passa Ultimate na mojego Xboxa, nie na PC, czy to działa na obu platformach jednocześnie?

P.S. A pytałam, czy można jakoś przekroczyć ilość wpisanych kodów, bo boję się że wpiszę za dużo i później nie będzie można przejść na Ultimate...

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Podobno ten na PC też działa, bo ostatnio była promocja na pepper.pl, że można było taniej kupić kody XGP na PC i doładować na konsolę :) Tylko najpierw nabijaj Xbox Game Pass a potem przekonwertuj na Ultimate albo dobijaj kodami Ultimate, bo jak wskoczy Ci Ultimate, to zwykłym kodem na Game Passa już nie dobijesz. Musisz czekać na koniec subskrypcji :)

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A jeśli można max 36 miesięcy, to przy próbie wprowadzenia kolejnego wyskakuje jakiś błąd, czy skąd mam wiedzieć, że już został przekroczony limit?

matrula_90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki wszystkim za pomoc, trochę się stresowałam, ale po wbicu kilkunastu kodów pojawił się komunikat jak wyżej iż osiągnięto limit, kupiłam wtedy Ultimate za 4 zł i rzeczywiście połączyło konta i mam spokój do listopada 2022! :D:cool:

Został mi 1 nieużyty kod jakby ktoś chciał - 97D7X-3MFRC-YCXKJ-V4D4Q-GXPVZ (Game Pass 1 Month for PC)

P.S. Nie chcę już tworzyć nowego tematu, a chciałbym wiedzieć gdzieś mogę znaleźć pełną listę gier GamePass, chodzi mi również o gry usunięte z abonamentu - czyli wszystkie tytuły jakie są i jakie były - jest coś takiego ??

Dziękuję i pozdrawiam! :)

Attachments

Ostatnia edycja:

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie ma chyba listy usuniętych gier, raczej bieżąca :)

Do góry Bottom