Xbox Game Pass z nowymi grami! Polska perełka i wpadka Konami na liście!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Znamy nowe produkcje z Xbox Game Pass, które trafią do graczy pod koniec maja i na początku czerwca. Microsoft opublikował listę, która powinna zainteresować wielu graczy. Amerykanie zaoferują między innymi Metal Gear Survive.
Microsoft już dzisiaj ujawnił plany na najbliższe trzy tygodnie. Nie bez powodu otrzymujemy takie zestawienie, ponieważ konkrety dotyczące kolejnych gier poznamy już na E3 2019. Xbox Game Pass otrzyma swoje 5 minut na konferencji Microsoftu.


Xbox Game Pass nowe gry
  • Metal Gear Survive (23 maja)
  • The Banner Saga (23 maja)
  • Void Bastards (29 maja)
  • Dead by Daylight (30 maja)
  • Outer Wilds (30 maja)
  • The Banner Saga 2 (6 czerwca)
  • Superhot (6 czerwca)
  • Full Metal Furries (6 czerwca)
Zestawienie jest odrobinę słabsze względem list z poprzednich miesięcy, ale nie możemy zapomnieć najważniejszego: to dopiero początek przyjemności. Microsoft przygotowuje się na E3, na którym na pewno nie zabraknie grubych zapowiedzi dotyczących Xbox Game Pass.



 

prawomen

Użytkownik
Użytkownik
Słabizna :(
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chętnie sprawdzę Metal Gear Survive :)
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Outer Wilds... microsoft dodał dwa lata temu jakoś za oglądanie mixera...

Dziwnym trafem chyba wszystkim usunęli z kont. Ja po deinstalacji ikonki w moje gry nie mam już tego na koncie...

Ot cały microsoft najpierw coś dali żeby później usunąć....
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Superhot ograłem, więc może jedynie Dead by Daylight no i oczywiście MGS żeby się przekonać, czy to faktycznie najsłabsza gra ostatnich lat.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Outer Wilds... microsoft dodał dwa lata temu jakoś za oglądanie mixera...

Dziwnym trafem chyba wszystkim usunęli z kont. Ja po deinstalacji ikonki w moje gry nie mam już tego na koncie...

Ot cały microsoft najpierw coś dali żeby później usunąć....
Trzeba czekać do premiery i wtedy się wyjaśni. U mnie też gra znikła z historii zakupów, a na konsoli pokazuje że gra należy do ciebie
4122


a tak wygląda na koncie bez przypisanej gry
4123


Czyli jak zwykle w MS namieszane że pewnie sami nie wiedzą i trzeba czekać.
 

Do góry Bottom