XBOX GIFT CARD 50 USD

Francuz30

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Widzę, że moja oferta pozostaje bez odzewu. Czemu? Czy wymiana za grę o wartości 180zł to zła oferta? Nie wiem co robić z tym bonem.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Za 180zł można kupić takiego samego gift carda ze strony cdkeys.com. Ta strona na pewno jest pewniejszym źródłem niż osoba z trzema postami. Dokup np.10$ i kup sobie jakąś nowość z Microsoft Store.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
To raz a dwa ile bf v kosztuje na PC? Ponad 200? tak? I wgl to gra na PC na konsole to szybciej byś tu znalazł.
 

Francuz30

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
BF5 PC kosztuje 182 - 3% za polubienie na fb.
https://www.cdkeys.com/pc/games/battlefield-v-5-pc-origin-cd-key

Wiem, ze nie czujecie zaufania do gostka z 3 postami, ale jak pisałem - pierwszy wysyłam kod wiec ryzyko jest po mojej stronie. Gry z sklepu Windows/XBOX mnie nie interesują.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To że pierwszy wysyłasz kod nic nie zmienia. Jak ktoś np. po miesiącu dostanie bana to powiedz nam jak się wytłumaczy, a z takiego cdkeys jest jakiś dowód zakupu i jest gdzie złożyć reklamację. A tak w ogóle to na g2a najniższa cena za 50 USD jest 166 zł i tak samo ryzyko bana.
 

Francuz30

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mogę ewentualnie zgodzić się na GTA 5 i Wolfenstein The New Colossus

Ten kod nie jest mi do niczego potrzebny, bo:

a) nie mam XBOXa

b) oferta sklepu Windows jest słabiutka jeżeli chodzi o PC.


Jak ktoś dostanie bana za używanie kodu dla kont z USA na polskim koncie, to nie moja sprawa. Poinformowałem.

PS. Jak widzicie zszedłem do około 120zł za coś wartego ~185.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak ktoś dostanie bana za używanie kodu dla kont z USA na polskim koncie, to nie moja sprawa. Poinformowałem.
I za sam ten tekst już bym nie kupiła ;) Bo w razie ewentualnego bana tak jak pisał @rychu8818 nie ma się do czego odwołać jeśli chodzi o dowód zakupu ;)
 

Francuz30

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@kuleczka91 ale do kogo chcesz się odwoływać, gdy złamiesz regulamin? :)

Czemu mam brać odpowiedzialność za to że ktoś użyje kodu niezgodnie z przeznaczeniem? Wielokrotnie udzielaliście porad jak zmienić region konsoli, a teraz się boicie?

Ja gwarantuję, że kod działa i że jest przeznaczony do kont amerykańskich. Jeżeli ktoś mieszka w USA i mu zbanują to będziemy pytać Microsoft.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ano widzisz różnica jest taka, że jak kupisz kod na takim g2a to masz to w dowodach zakupów i wtedy wysyłasz taki dowód zakupu do MS jak Ci ubiją konto i masz szansę je odzyskać. Tak było w przypadku kodów na 12 msc golda z g2a. Z 3 osoby z tego forum wyrwały bana i jedynym ich ratunkiem było wysłanie informacji skąd pochodził kod łącznie z dowodem zakupu ;) G2A jeszcze pozwracało kasę za to później. Jakby ubili za Twój kod to taki nabywca może szukać wiatru w polu. Ani zwrotu kasy, ani zdrapki ;)
 

Francuz30

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
to chcesz mi powiedzieć, że G2A zwracało kasę za to, że ktoś dostał bana za wykorzystanie kodu niezgodnie z przeznaczeniem?

Moja ostatnia oferta to klucze za 120-130 i ew. zwrot jeżeli wina leży po mojej stronie (potrzebny dowód w postaci odpowiedzi od Microsoftu).
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
to chcesz mi powiedzieć, że G2A zwracało kasę za to, że ktoś dostał bana za wykorzystanie kodu niezgodnie z przeznaczeniem?
Nie, za to, że się okazało, że kod był kradziony. MS banuje konta tylko w przypadku jeśli coś pochodzi z kradzieży ;)
 

Francuz30

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
to spoko, bo mogę dać namiary na youtubera u którego wygrałem. Może potwierdzić, że ten kod mi wysłał na Twitterze przez Direct Message.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ta a Yutuber może kupił ten giftcard lewą karta albo zrobił chargeback na nim... I co wtedy?

Ja gwarantuję, że kod działa i że jest przeznaczony do kont amerykańskich. Jeżeli ktoś mieszka w USA i mu zbanują to będziemy pytać Microsoft.
Nie ma czegoś takiego jak ban za użycie zdrapki z innego regionu jeżeli ona została legalnie zakupiona. To jest wewnętrzna waluta MS. Sprzedaj to na allegro, przynajmniej ktoś będzie miał dowód zakupu i Twoje dane w razie odwoływania się od bana w formularzu.
 

Francuz30

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@Seth
Raczej nie zrobił wałka, bo robi streamy z kamerką. Zresztą Amerykanie są zbyt bogaci, aby robić takie wały. Bardziej bym się spodziewał po naszych wschodnich sąsiadach.

a za ile sprzedać? Za parę miesięcy może to być warte ponad 200zł. Wszystko zależy od kursu USD.

Kod mi wchodzi - jest napisane 50 USD i czy chcesz zrealizować. Klikam ok i jest napisane zły region. Nie zależy mi na użyciu, bo oferta nie jest dla mnie atrakcyjna.

UPDATE: Zostało mi zaoferowane 125zł i jeżeli nikt się nie zgłosi z lepszą propozycją do 15 listopada, to temat należy uważać za zakończony.
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom