"Xbox go home" - prezentacja szybkości i możliwości nowego systemu

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




W Sieci został opublikowany materiał trwają ponad dwanaście minut, na którym dwóch śmiałków – Yusuf Mehdi oraz Marc Whitten – przybliżają zainteresowanym Xboksa One. Filmik przedstawia wiele ciekawych zastosowań nowego dashboardu.

Imponująco wygląda szybkość i innowacje, które powinny spodobać się przyszłym posiadaczom Xboksa One. Choć nie wiadomo, czy w dniu polskiej premiery wszystkie te ciekawostki będą dostępne, to jednak gracze z Ameryki otrzymają naprawdę sympatyczną i wielofunkcyjną zabawkę. Wyśmienicie prezentuje się przechodzenie z różnych aplikacji przykładowo do gry – całość odbywa się niezwykle płynnie.

Oczywiście dashboard prezentuje się jak Windows 8, który możecie już posiadać w komputerach, tabletach i telefonach. Niestety jeśli dotychczas unikaliście „kafelek”, to musicie się przemóc. Ja jestem pozytywnie zaskoczony i mam wrażenie, że Microsoft ma wizję na rozwój swojego systemu.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Bzdety..
Heh oby tylko sąsiad za ścianą, który się dowie, ze mamy xboxa nie darł mordy "Xbox shut down" !

Nie wytrwałem do końca filmika (ani nie do połowy..)..

PS. Mam nadzieje, że nowy xbox będzie gotowy na komendy "Xbox go fuc4 yourself" :) :smiley_simmons:
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Bzdety..
Heh oby tylko sąsiad za ścianą, który się dowie, ze mamy xboxa nie darł mordy "Xbox shut down" !

Nie wytrwałem do końca filmika (ani nie do połowy..)..

PS. Mam nadzieje, że nowy xbox będzie gotowy na komendy "Xbox go fuc4 yourself" :) :smiley_simmons:

Stary ale hejtujesz. Gdzie bym nie wszedl w temat z XO wszedzie Twoje komenty na NIE. Juz znamy toje zdanie wiec przestan sie rozpisywac i zostaw te NIC nie wnoszace kounikaty dla siebie.

Co do filmiku - skype naprawde moze byc przydatny, konsola spoko tyle ze drogo jak za taka "next " genowa zabawke :)
 

skyDragon

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tylko jedno "xbox go home you're drunk".

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
 

Shiniox

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe komendy :p Podobają mi się.
Szkoda, że w PL nie bd dostepne chyba.
 

baczek87

Użytkownik
Użytkownik
beda, jesli tylko sie nauczysz angielskiego...
 

darvd29

Użytkownik
Użytkownik
Genialne. Dokładnie na to czekałem. Brak polskiego języka w obsłudze głosowej? Do cholery, kto nie potrafi może 20 podstawowych słów takich jak "play", "open", czy "switch"?!
I ta prędkość przełączania <3 Gram sobie w Wiedźmina 3, nagle dzwoni kumpel, odbieram, dzielę ekran na dwie części, powiedzmy 2/3 dla gry i 1/3 dla Skype i nawijam z kumplem widząc go na kamerce i grając w Wieśka. Niczego więcej od konsoli nie potrzebuję... Chociaż nie, potrzebuję! Więcej takich genialnych zmian! To już nie te czasy gdzie "konsola służy tylko do grania"! Przejrzyjcie na oczy. To jest kombajn, a nie zabawka do odpalenia płyty.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Stary ale hejtujesz. Gdzie bym nie wszedl w temat z XO wszedzie Twoje komenty na NIE. Juz znamy toje zdanie wiec przestan sie rozpisywac i zostaw te NIC nie wnoszace kounikaty dla siebie.

Co do filmiku - skype naprawde moze byc przydatny, konsola spoko tyle ze drogo jak za taka "next " genowa zabawke :)
Nikt Ci nie każe czytać moich postów. To forum jest o X360, którego jakbyś nie zauważył nie "hejtuje". Znajdź mi jakąś pozytywną rzecz w X1 to nie będę wyśmiewał M$ i jego X1. Jednak jak bierze ich na żarty i każdy nowy news jest wręcz śmieszny i pokazuje jaki to XGone jest wszechmocny to nie moja wina, że łacham z nich.

Edit :)
Do dalszej części twojej wypowiedzi się nie ustosunkuje bo szkoda mi na to czasu ;)
 

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tak - w tym sprzęcie tkwią naprawdę mega możliwości, a Microsoft postanowił nie ścigać się z Sony na MHz, Gb i piksele, ale wyjść krok przed szereg i zrobić coś kompleksowego, co nie tylko pozwoli komfortowo grać ale też mieć w zasięgu ręki całą domową rozrywkę. Nie chcą popełnić błędów z przeszłości (słowa Gatesa z początku lat '90, że nie interesuje ich internet) i zamiast tępo iść prostą ubitą ścieżką podkręcania hardware'u wybierają inną drogę. Wiedzą, że w wyścigu na potoki i mflops przegrają zawsze z PC, które można upgrade'owac z roku na rok, ale który nie jest w stanie zaoferować tego co potrafi Xbox One jako całość. Jeśli nie pogrzebią tego przez jakieś głupie posunięcia (te wszystkie historie z używkami itd) czy też problemy z działaniem w 1080p to PS4 będzie wyglądać jak Paint przy Photoshopie.

I nie sądzę, żeby rynek polski był dla nich jakimkolwiek priorytetem w dostosowaniu specyfikacji sprzętowej do lokalnych warunków. Psy szczekają, karawana idzie dalej...

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Interfejs prezentuje się znakomicie, o wiele lepiej niż ten z PS4 ;)
 

peh

Banned
Wiedzą, że w wyścigu na potoki i mflops przegrają zawsze z PC, które można upgrade'owac z roku na rok, ale który nie jest w stanie zaoferować tego co potrafi Xbox One jako całość.
A co takiego nie potrafi PC co umie XBOX ONE JAKO CAŁOŚĆ ? Ten cały Xbox z TV i systemem to namiastka centrum rozrywki jakim od dawna jest PC więc jak czytam takie brednie to nie wiem czy się śmiać cy płakać.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@UP
Że tak łaskawie odpowiem na twoje pytanie, posługując się innym tematem z tego forum.. Co XO potrafi, czego PC nie umie? Bardzo prosta odpowiedź XO podczas aktualizacji może się zresetować, gdy gramy na nim.. Natomiast PC się nie zresetuje podczas jakiejkolwiek aktualizacji w czasie gry :)

Jak sobie przypomnę co jeszcze XO potrafi, czego PC nie umie. To dam znać. Bo na szybciora tylko to mi przyszło do głowy :D
 

skyDragon

Użytkownik
Użytkownik
Interfejs prezentuje się znakomicie, o wiele lepiej niż ten z PS4 ;)
I tu się z tobą nie zgodze, interfejs w ps4 wygląda lepiej. Te całe kafelki jak i windows 8 to porażka.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
 

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli za centrum rozrywki uważasz siedzenie na krześle przed biurkiem, gapienie się w max. 22-calaka i klikanie między aplikacjami to Ci gratuluję. Ja bym jednak płakał.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Psy szczekają, karawana idzie dalej...
No właśnie, w tym cały ból MS. Ta karawana nie jedzie, tylko (jak zresztą słusznie napisałeś) "idzie". He, he.


/Wysłane z telefonu/
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jeśli za centrum rozrywki uważasz siedzenie na krześle przed biurkiem, gapienie się w max. 22-calaka i klikanie między aplikacjami to Ci gratuluję. Ja bym jednak płakał.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Hm a co za kłopot podłączyć telewizor do PC przez HDMI? Ja mam tak podłączony bo wolę się rozwalić na kanapie i oglądać film na 40", a nie na 22". Chociaż czasami jak robię coś na PC to oglądam na monitorze (tak powiedzmy na 1/2 ekranu) i wtedy robię swoje, a przy okazji oglądam film :D.

Zresztą dla mnie to już mus posiadać bezprzewodową klawiaturę i myszkę (nie jestem żadnym hardkorowcem więc dpi myszki mnie nie rusza :D).
 

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie, w tym cały ból MS. Ta karawana nie jedzie, tylko (jak zresztą słusznie napisałeś) "idzie". He, he.
Karawana przez Polskę. To tak jakby dyrekcja PKP Intercity zmieniała trasę ekspresu Warszawa-Berlin tak żeby pociąg jechał przez Pierdziszewo, bo koło gospodyń jest oburzone a sołtys zadeklarował że będzie w ramach odwetu jeździł PKS-em...

Nintendo olanie naszej rumianej ojczyzny nie przeszkodziło w sprzedaży w sumie już pewnie dobrze ponad 100 mln sztuk różnych modeli konsol (z tego co czytałem ostatnio w Stanach 3DS jest najlepiej sprzedająca się konsolą).



Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

Net5kY

Użytkownik
Użytkownik
Mógłby być polski. I tak, znam angielski, ale jednak.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Genialne. Dokładnie na to czekałem. Brak polskiego języka w obsłudze głosowej? Do cholery, kto nie potrafi może 20 podstawowych słów takich jak "play", "open", czy "switch"?!
I ta prędkość przełączania <3 Gram sobie w Wiedźmina 3, nagle dzwoni kumpel, odbieram, dzielę ekran na dwie części, powiedzmy 2/3 dla gry i 1/3 dla Skype i nawijam z kumplem widząc go na kamerce i grając w Wieśka. Niczego więcej od konsoli nie potrzebuję... Chociaż nie, potrzebuję! Więcej takich genialnych zmian! To już nie te czasy gdzie "konsola służy tylko do grania"! Przejrzyjcie na oczy. To jest kombajn, a nie zabawka do odpalenia płyty.
to 720p też ci się podoba?
"kombajn" to ja mam na PC. Jak chcę gadać przez skype'a to idę na PC. Jak chcę obejrzeć telewizję, włączam Dekoder. Na konsoli chcę grać w nowe gry w Full HD.
GRAĆ.

Jeśli za centrum rozrywki uważasz siedzenie na krześle przed biurkiem, gapienie się w max. 22-calaka i klikanie między aplikacjami to Ci gratuluję. Ja bym jednak płakał.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Są monitory 40 calowe, Ja po prostu podłączyłem swojego PC do telewizoa.
Więc twoja wersja z 22 calami i krzesłem jest inwalidą.
 

peh

Banned
Jeśli za centrum rozrywki uważasz siedzenie na krześle przed biurkiem, gapienie się w max. 22-calaka i klikanie między aplikacjami to Ci gratuluję. Ja bym jednak płakał.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Współczuje Ci jeśli sprowadasz całą funkcjonalność komputera do rozmiarów jego monitora, a ta zależna jest jak wiadomo od portfela, więc pudło. Poza tym pewnie nie słyszałes o dyskach sieciowych streamujących multimedia do wszystkich urządzeń połączonych w domu... -.-
 

Do góry Bottom