xbox i dobre gry

alladyn21

Banned
Jako, że za jakiś tydzien kupie xboxa360 to mam do was drodzy użytkownicy jakąś prośbę siedzicie dłużej w tym temacie więc napewno znacie dobre gry od początków konsoli mi o to trudno bo jest ich naprwde masa

Poza tym jakiś adres do strony z iso(torrentowej, nie z rapidshare) by mi się przydał

A więc na koniec uściślając

1 Podajcie wg was dziesięć najlepszych gier na tą konsole (nie mowie tu o gta czy tam tekkenie czy np ufc) bo to sa znane tyt przynajmniej mi staremu wyjadaczowi gier.

2 Adres stronki do iso
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Bez urazy ale : poszukaj i poczytaj ! Nieco niżej na głównej stronie jest dział o grach . Moim zdaniem dobre strony z torrentami to nie będę kradł.org i mininova.org . Jeśli masz dużo czasu i cierpliwości to ********.org . Co do pobierania z rapida , megaupload czy innych to wcale nie jest to skomplikowane . Wystarczy program jdownloader i linki do danej gry , również możesz znaleś nieco niżej na stronie głównej . I jeszcze raz : szukaj bo wszystko już było opisywane .
 

HunterPL

Banned
pobierać możesz stąd jest dział download ;] są ******** rapidshare megaupload itd...

a co do gier
to tak

Gears of War
Gears of War 2
Mass Effect
Resident Evil 5
Assassin Creed 1
Assassin Creed 2
Call of Duty MW2
Seria Halo choć ja osobiście za nią nie przepadam ale każdy ma swoje gusta
Battlefield Bad Company - przejdź koniecznie bo nie długo dwójka wychodzi ;] będzie zajeb....
Fight Night Round 4
Forza (2,3)

znam więcej fajnych tytułów ale ciężko z marszu tak powiedzieć ;]
 

chewbacca

Użytkownik
Użytkownik
od siebie dodam jeszcze, poza wymienionymi:
batman arkham asylum
brutal legend
gta4
tekken 6
fable 2
prototype
bioshock

a co do halo, to na mnie również nie zrobilo specjalnego wrażenia
 

HunterPL

Banned
dlaczego ? prototype choć nei ma pasjonującej fabuły bardzo przyjemny jest ;] ja tam coś ponad 500 GS nabiłem i robiłem to z przyjemnością ;D
 

msqPL

Użytkownik
Użytkownik
wydaje mi się że gra jest dobra tylko żeby na początku się pobawić lataniem itp w późniejszym etapie gry misje są trudne i monotonne jak crysis
 

Do góry Bottom