xbox i dysk

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
W zwiaku z tym ze posiadam ARCADE oraz w zwiazku z zapowiadanym nowym dashbordem (na jesien) poważnie zastanawiam sie nad kupnem dysku (120gb). Nasuwaja sie 3 pytania :)
1. Czy da sie kupic samą obudowę do dysku (dysk dokupił bym oddzielnie (jakies 150zł) i tak wyjdzie taniej niz uzywana 120)
2. Czy istnieje jakas przejsciowka ze złacza w xboxsie do podłączenia dysku sata (tzn tak zeby dysk lezał luzno na konsoli) to chyba nie jest jakas skomplikowana sprawa ????
3. Czy jesli wejda dyski 60GB - 20GB spadna z ceny ??? (uzywane of coz)

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: xbox i dysk

1. musiał byś kupić uszkodzony dysk, samych obudów nie uświadczysz (a jeżeli to rzadko i to na eBay)
2. nie nie ma takiej przejściówki, można jedynie przylutować kabel sata do płyty głównej x360
3. Tak na pewno spadną z ceny (dyski 20GB), czy nowe czy używane. Jednak nie spodziewaj się kolosalnych spadków cen.

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik

1. Za ile mniej wiecej mozna je kupic?? ??? 50 dych moge dać jak drozej to sie nie opłaca
2. Zastanawim sie dlaczego nie ma takiej przejsciowki??? czy w obudowie dysku w XBOXsie jest jakas specjalna elektronika ??? wydaje mi sie ze to złacze to narmalna sata + power ???
3. w tej chwili mozna wychaczyc 20Gb za 150 zł.... jakby spadły do 100 (plus 150 za dysk 120GB) to jeszcze cały interes jest opłacalny :)

co myslisz o tym
http://cgi.ebay.pl/XCM-XBOX-360-BLACK-HARD-DRIVE-HD-HDD-SHELL-SCREWDRIVER_W0QQitemZ350079255101QQihZ022QQcategoryZ112846QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Hm a jednak da się dokupić samą obudowę do HDD trochę drogo bo przeliczył mi eBay że około 61 zł + przesyłka ;/

co do przejściówki to nie wiem, może ciężko się ją podrabia.

teraz możesz kupić 120GB za 400 zł, więc rzeczywiście się opłaca bo wyniesie cie około 250 zł za dysk 120 a zostanie 20 która da się na pewno opchnąć ;)

Brzuzka

Banned
Użytkownik

Z innej beczki:
co to jest ten dashbord

poziomesia

Świeżak
Świeżak

Jest to taki jakby system operacyjny

Brzuzka

Banned
Użytkownik

i do niego potrzebny jest dysk??
mam nadzieje z ten system nie jest obowiązkowy i gry bez niego bedą działać...

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

dashbord to system (menu) X360 jest zapisany w pamięci konsoli i nie trzeba miec HDD

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik

co do tej obudowy to wydaje mi sie ze to jest sam plastik. Nigdy nie mialem dysku do xboxa a tym bardziej go nie rozbierałem ale po pewnych zdjeciach wydaje mi sie ze sam dysk jest jeszcze w jakies metalowej obudowie ktora zawiera własnie polaczenie z xboxem. wiec obudowa za 100 plus dysk za 150 to jeszcze nie koniec wydatków. Nie ma łatwo :(

norbik11

Użytkownik
Użytkownik

jezeli w obudowie jest kabelek do podlaczenia dysku to wystarcza obudowa i dysk i dziala

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik

własnie zakupiłem obudowe:
http://allegro.pl/item407010003_jedyne_na_allegro_kieszenie_do_dysku_xbox_360.html

zostały jeszcze 4 sztuki - spieszcie sie.:)
Dysk 120 bede miał za 135 zł wiec całosc z przesyłka wyjdzie mnie 220 zł za 120GB:)

teraz tyko czekac na jesienny update.

leonheart

Użytkownik
Użytkownik

http://allegro.pl/item410844496_jedyne_na_allegro_kieszenie_do_dysku_xbox_360.html znów sprzedają, ja walśnie kupiłem myśle ze watko :D

Do góry Bottom