XBOX jaka to wersja ?

KarolloPL

Świeżak
Świeżak
Witam :) Chciałbym dowiedzieć się jaka to wersja Xbox'a, wszędzie szukałem takiej wersji ale nigdzie nie znalazłem ? Czy ktoś kiedyś widział taką ? Dodam jeszcze że ma wmontowany HDD 250GB.


Pozdrawiam ;)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: XBOX jaka to wersja ?

Pierwszy xbox, ktoś mu tylko dysk duży wrzucił.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

KarolloPL

Świeżak
Świeżak
Wiem, że to pierwsza generacja Xbox'a. Chodziło mi o ten wygląd zewnętrzny czy to nie jakaś edycja limitowana.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: XBOX jaka to wersja ?

Nie, to zwykła naklejka. Kiedyś było tego pełno. Z limitowanych byka tylko biała, biała przezroczysta i zielona przezroczysta jeśli dobrze pamiętam.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

widmot

Użytkownik
Użytkownik
Odp: XBOX jaka to wersja ?

Było parę wersji limitowanch ale na twój została naklejona naklejka jak chcesz cos więcej widzieć o pierwszej generacji xboxa to obejrzy ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=-Z-yNJcmok4&feature=youtube_gdata_player


Wysyłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk 2
 

KarolloPL

Świeżak
Świeżak
Dzięki wielkie za odpowiedzi, już myślałem że to jakiś unikat :) Mam jeszcze jedno pytanie, bardziej techniczne. Ostatnio wzięło mnie na GTA SA i zacząłem przechodzić misje od początku. Teraz jestem na 20-ileśtam i konsola zaczęła notorycznie wyświetalać błąd "There's a problem with the disc you using it may be dirty or damaged", gra się załaduje i znowu to samo...Wiem że to głupie pytanie bo jest tego dużo na Google, ale dotyczy to X360 albo błąd nie jest wyświetlany tak często. Dodam jeszcze, że zawsze kiedy chcę zapisać grę to zapisuje ją na miejscu starej (nadpisuje plik ?), czy to ma jakiś wpływ na wyświetlanie błędu tak często ?
 

WerJar

Banned
There's a problem with the disc you using it may be dirty or damaged


Płyta może być zabrudzona lub zniszczona, nie masz jej porysowanej czy coś? możliwe, że laser trzeba przeczyścić albo pada laser.
 

KarolloPL

Świeżak
Świeżak
Raczej nic z laserem bo inne gry normalnie działają. Po usunięciu zapisów GTA z dysku gra normalnbie działa i nie wyświetla błędu.
 

Do góry Bottom