Xbox + lite on iextreme 1.6 a nowe gry?

Kondorro

Użytkownik
Użytkownik
Witam ,

moja pierwsza konsole sprzedalem ponad rok temu wiec wiem ze troszke sie pozmienialo.Moje pytanie brzmi , czy bede mogl grac na iextreme 1.6 w nowe gry takie jak call of duty black ops czy alan wake?Czy bedzie mi potrzebna plyta active iso?Czy musze jeszcze cos zrobic aby grac w nowe tytuly?

keksxd

Użytkownik
Użytkownik
mi wszystko dziala(bynajmiej Alan i Cod dzialaja), tak potrzebne active.iso chyba ze prerobisz gre na wave3, by grac w gry Assassin's creed BH i NFS HP(oraz inne z AP2.5 muszisz zastosowac sie do:
http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/jak-zagrac-w-gry-z-ap-2-5-bez-lt-na-lite-onach-73121.html

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
wgraj sobie lt+...jak masz 1.6 to wgranie zajmuje 15 sekund.....

Kondorro

Użytkownik
Użytkownik
Oki , dzieki za odpowiedzi.Ja nie wiem jak samemu wgrac lt+ mam 1.6

Kondorro

Użytkownik
Użytkownik
Witam ponownie ,

chcialbym zagraz w tego NFS HP na iextreme 1.6 kolega wyzej napisal ze musialbym przerobic obraz gry na wave 3 , czy moglby mi ktos prosze powiedziec czym i jak mam go przerobic?Moje kolejne pytanko , jezeli przerobie juz ten obraz i bedzie dzialac na iextreme 1.6 to czy ta sama plyta bedzie dzialac na konsoli z LT + ?

bgszef

Banned
NFS nie bedzie Ci dzialal na 1.6. Musisz przerobic na LT+

Kondorro

Użytkownik
Użytkownik
Fable 3 tez nie ?Co mam zrobic zebym mogl zagrac w Fable 3 na ie 1. 6?

Gallar

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
teraz to LT+ trza miec chyab zeby all dzialalo

Kondorro

Użytkownik
Użytkownik
teraz to LT+ trza miec chyab zeby all dzialalo

Tyle to ja wiem , pytam tych ktorzy sie znaja , czy fable 3 bedzie dzialac na ie 1.6 z lub bez active iso?

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
niektorym działa, niektórym nie.....flash na lt+ nie jest drogi więc odłóż i zrób flash jak sam nie dasz rady i bedziesz miał pewniaka....a tak od kombinowania to sobie tylko konsole oflagujesz....

Do góry Bottom