Xbox live 1zł

KamiLLCR7

Banned
Cześć. Jak umieściłem temat w nie tym dziale co trzeba to przepraszam.



Na x'e w zakładce "W centrum i uwagi" jest gold na jeden miesiąc za 1zł.
 

koyokoyo

Banned
Dzięki x]
 

Daniello09

Użytkownik
Użytkownik
gdzie to jest? Ja nic nie widze tam.
 

KamiLLCR7

Banned
W " W centrum i uwagi" i pierwsza zakładka.
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam mam zakladke godla na 12 miechow za 180 zl, przecena z 220 :)
 

maciejet

Użytkownik
Użytkownik
U mnie nie ma. Jest jedynie oferta Gold 12 M 20% taniej +500 Msp gratis.
 

KamiLLCR7

Banned
a u mnie live na miesiąc za 1zł
 

rusieknh

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja mam tylko za 180zl na rok.To chyba jakis FAKE:)
 

KamiLLCR7

Banned
Może dlatego że konto mam od tygodnia. I teraz jest jakaś promocja.
 

raflooldz

Banned
Pewnie za 1 zł przy zakupie na miesiąc?
 

krisroza

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy ta zakładka nie uaktywnia się jak masz już końcówkę GOLDA, bo jak mi się skończył GOLD w zeszłym tyg to było pełno tego a teraz po wymianie kodu żadnej promocji już nie widzę.
 

rusieknh

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja nie mam golda i mam tylko za 180.niech ktos zrobi foto i wrzuci to uwierzymy:)
 

macieQ

Użytkownik
Użytkownik
Ten 1zł za miesiąc mam na drugim koncie (gdzie nie kupowałem live'a), jest tam mały haczyk. Chodzi o to, że jak skończy się miesiąc to automatycznie przedłuża abonament na następny miesiąc za normalną cenę. Jak chcesz z tego zrezygnować trzeba do nich zadzwonić.
 

raflooldz

Banned
to było do przewidzenia :D
 

krisroza

Użytkownik
Użytkownik
Ten 1zł za miesiąc mam na drugim koncie (gdzie nie kupowałem live'a), jest tam mały haczyk. Chodzi o to, że jak skończy się miesiąc to automatycznie przedłuża abonament na następny miesiąc za normalną cenę. Jak chcesz z tego zrezygnować trzeba do nich zadzwonić.
A jaki jest sens utrzymywania dwóch kont na raz - pytam bo X mam z 4-5 miesięcy i na pewno nie wiem wszystkiego, może odnajdę w wyjaśnieniu coś dla siebie nowego :)
 

KamiLLCR7

Banned
Ten 1zł za miesiąc mam na drugim koncie (gdzie nie kupowałem live'a), jest tam mały haczyk. Chodzi o to, że jak skończy się miesiąc to automatycznie przedłuża abonament na następny miesiąc za normalną cenę. Jak chcesz z tego zrezygnować trzeba do nich zadzwonić.
A skąd to wiesz? U mnie nic takiego nie pisze .
 

KamiLLCR7

Banned
 

macieQ

Użytkownik
Użytkownik
A jaki jest sens utrzymywania dwóch kont na raz - pytam bo X mam z 4-5 miesięcy i na pewno nie wiem wszystkiego, może odnajdę w wyjaśnieniu coś dla siebie nowego :)
Darmowy Gold, jak nie można zrobić 2 zapisów, to brat gra na drugim.

KamiLLCR7

Pisze tam jak się naciśnie na tą promocję z prawej pod zdjęciem. Na 2 zdjęciu twoim widać to.
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Jakby to była prawda, to ludzie nakupowaliby setki takich miesięcznych subskrypcji Gold i sprzedawali po normalnej cenie, albo dla siebie używali. To niemożliwe. Musi być jakiś haczyk, bo równie dobrze w takim razie Gold mógłby być darmowy : D
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
z tym że nie na każdym konice/gamertagu widnieje ta promocja, bo na moim "głównym" mam promocję 12miechów +1 czy tam 2 gratis, a na "pobocznym" koncie co założyłem by liva wykorzystać to tam właśnie widzę te promocje. Jako że nie mam karty kredytowej to nie skorzystam z promocji : F
 

Do góry Bottom