xbox live a neostrada

Zdzich981

Użytkownik
Użytkownik
Siema mam kumpla który kupił xboxa 360 i posiada neostradę i mam pytanie czy da się podłączyć do tego neo xboxa 360 ??
nie wiem jak jest z neostradą i proszę o pomoc posada on jakaś białą kostkę z jednym wejściem na wtyczkę na telefon a drugą trochę grubszą lecz mniejszą od wejścia na xboxa ..
od jakiś modem. I moje pytanie jest czy da się coś zrobić ??
 

pawelino223

Użytkownik
Użytkownik
ruter przystosowany do neo (np. livebox) jest potrzebny lub połoczyc xboxa z komputerem gdzies na forum jest napisane jak to zrobić
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
hmm, kostka czyli modem lub router tak?
No powinno być tam drugie wejście rj45, a jeśli nie ma to można przerobić wejście od Wideostrady (TV) jeśli twój kumpel posiada ją w zestawie, ale jak tego niewiem, bo mi od razu gościu od neta gdy naprawiał przerobił przy okazji...
a jeśli serio nie możesz nigdzie tego podłączyć to możesz z PC-ta kablem croosowanym, bodajże musisz wejść w ustawienia sieciowe i tam dać udostępnianie i normalnie kablem podpinasz do x'a, ale net dziala tylko gdy chodzi piecyk ;]
pzdr
 

Zdzich981

Użytkownik
Użytkownik
jeśli serio nie możesz nigdzie tego podłączyć to możesz z PC-ta kablem croosowanym, bodajże musisz wejść w ustawienia sieciowe i tam dać udostępnianie i normalnie kablem podpinasz do x'a, ale net dziala tylko gdy chodzi piecyk ;]
pzdr

też tak mu powiedziałem ale ma za daleko xboxa od pc ....
zatanawiam się czy jak by kupił router jakiś z allegro albo switcha i podłączyć kablem rj45 do switcha lub routera następnie z routera drugi kabel do pc i 3 do xa działało by to ??
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
tutaj jeszcze trochę informacji na temat Neostrady i konfiguracji Live Konfiguracje Xbox Live | Artykuły
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
jeśli serio nie możesz nigdzie tego podłączyć to możesz z PC-ta kablem croosowanym, bodajże musisz wejść w ustawienia sieciowe i tam dać udostępnianie i normalnie kablem podpinasz do x'a, ale net dziala tylko gdy chodzi piecyk ;]
pzdr

też tak mu powiedziałem ale ma za daleko xboxa od pc ....
zatanawiam się czy jak by kupił router jakiś z allegro albo switcha i podłączyć kablem rj45 do switcha lub routera następnie z routera drugi kabel do pc i 3 do xa działało by to ??
Jak ma zwykly nie samodzielny modem to musi kupic router z modemem adsl, dowiedz sie dokladnie jaki ma modem bo to moze byc router dzialajacy w trybie modemu, ma wyjscie rj45 z modemu ?

Switch rozdzieli sygnal ale nie przydzieli ip
 

Zdzich981

Użytkownik
Użytkownik
napisał tak:
wychodzi kabel ze sciany, wchodzi do kostki ale bez aadnego wejscia, p prost wchodzi, po drugiej stronie kostki, jest wejscie na maly kabel sieciowy, i ten kabel idzie do modemu, od modemu do kompa

od do kostki wchodzi male kabel sieciowy, do modemu kwadratowe usb niegdzie nie am wtycznki ani wejscia n awykly sieciowy

pc (usb) - modem (kwadratowe usb) - modem (wbudowany kabel) - kostka (male wejscie sieciowe) - kostak (wbudowany kabel) -sciana

i jak da się jakoś podłączyć ??
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
No to masz zwykly nie samodzielny modem, te male wtyczki to RJ11/12 czyli telefoniczne, te wieksze to sieciowe czyli RJ45, musisz kupic router z modemem adsl i wtedy do niego podlaczasz kabel telefoniczny, a wychodza sieciowe, po kupnie odpowiedniego routera modem idzie do kosza lub szuflady
 

Kacpers

Użytkownik
Użytkownik
Wystarczy router z adsl.
 

Zdzich981

Użytkownik
Użytkownik
no

dobra to już nieco wiem o co chodzi a nie wiecie ile kosztuje taki router oraz czy po kupnie routera trzeba będzie go konfigurować na x klocku ??
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Taki router to wydatek od okolo 100zl w gore, kazdy router trzeba ustawic tzn wpisac login, haslo do polaczenia, rodzaj linii jaka sie posiada tzn VCI, VPI, jaki ma sie aneks (neostrada ma aneks A)
 

Do góry Bottom