Xbox Live- Brak połączenia.

Wiktorek657

Użytkownik
Użytkownik
Witam zacznę od całego początku, wiec tak podłączyłem modem "Wifi" obok xbox'a następnie włączyłem xbox'a i wyszukałem internet i pisze mi że jest podłączone lecz nie mogę się podłączyć do internetu i dalej proszę o pomoc - z internetem wszystko okey podłączałem tak samo kabel i nic, próbowałem to ale nic nie daje:

Problemy z Xbox LIVE| Konsola nie może nawiązać połączenia z usługą Xbox LIVE | Xbox LIVE - Xbox.com
 

Wiktorek657

Użytkownik
Użytkownik
Przepraszam za szybki Refresh ale potrzebuje tego żeby ktoś mi pomógł.
 

darus0955

Banned
Użytkownik
miałem to samo wystarczyło skonfigurować porty modemu i wszystko hula
 

Wiktorek657

Użytkownik
Użytkownik
miałem to samo wystarczyło skonfigurować porty modemu i wszystko hula
Skonfigurować ? - możesz mi powiedzieć jak to się robi?
 

tomcio83

Użytkownik
Użytkownik
a hasło masz na wifi ??? Bo przy konfiguracji xboxa musisz je wpisać!
może to ci się przyda
http://www8.hp.com/pl/pl/support-topics/network-internet-support/setup-home-network.html
 

strazak_sam

Świeżak
Świeżak
Kto/jaka firma udostępnia Ci internet?
Jaki dokładnie komunikat się wyświetla na tv przy próbie połączenie?
Czy na komputerze masz internet?
Jaki masz model routera?
 

Wiktorek657

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko podam po nowym roku pierwsze dni bo jestem teraz w Holandii inny internet itd, ale podam to wszystko jak będzie potrzebne jak będę w Polsce- gdy mi podłączy bez problemu po proszę moderatora by zamkną temat, czekajcie do nowego roku ! dzięki za wszelkie posty.
 

my26

Świeżak
Świeżak
witam, ja mam problem z xbox livem, tzn.mogę normalnie grac przez internet z nieznajomymi, w każdą grę, ale jak już chcemy ze znajomymi zagrać i wysyłamy zaproszenie do siebie to po zaakceptowaniu zaproszenia komunikaty w stylu połączenie zerwane i nie można zagrać, miał może ktoś taki problem??
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
 

Do góry Bottom