xbox live gold czy xbox live trial?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

darus0955

Banned
Użytkownik
Witam kupiłem ostatni kilka gier na x360 i zostało mi 40zł :) i zastanawiam się czy kupić Golda za 30zł czy kupić ok. 15 triali, bo golda miałbym na miecha a triala miałbym na ok 6 miechów. I tu jest moje pytanie co się bardziej opłaca gold czy trial? I czy na trialu mam takie same możliwości co na goldzie??
 

Maxi178PL

Banned
Użytkownik
Nie, na trialu mozesz jedynie grac mp, nic wiecej.. A na goldzie mozesz wszystko :p
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
Możesz też korzystać z YouTube o tworzyć grupy i rozmawiać. W sumie to oprócz ściągania dem i ie to jest to samo :p lepszym wyborem byłyby triale, ale nigdy nie masz pewności co do tego czy za 5 miesięcy będą wciąż działać

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

darus0955

Banned
Użytkownik
mi chodzi tylko o gry bo na youtube i innych stronkach wole na kompie siedzieć


A tych kodów nie można wpisać wszystkich na raz ???
 

akwarium25

Banned
Kody sie sumuja i gold od 25zl. Lepiej golda niz sie bawic w wklepywanie 15kodow

Mialo byc nie sumuja .sorry za post pod postem nie moge edytowac . Moda prosze o poprawke
 

darus0955

Banned
Użytkownik
czyli że jak bym wpisał 15 jeden za drugim to miałbym od razu na te 5-6 miechów ?

no to chyba jednak wybiorę golda. Dzięki za pomoc
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
czyli że jak bym wpisał 15 jeden za drugim to miałbym od razu na te 5-6 miechów ?

no to chyba jednak wybiorę golda. Dzięki za pomoc
Jak wpiszesz 15 kodów to jeden za drugim to i tak będziesz miał tylko na 2 tygodnie.Triale możesz sobie sam generować.Co do golda to przy nim możesz jedynie więcej gier demo pobierać i korzystać z aplikacji takich jak facebook czy youtube.
 

akwarium25

Banned
Na goldzie dziala przegladarka ie , wpiszesz 48h w wyszukiwatke i ci znajdzie. Co do generacji kodow opisane wszystko jest i zabawa z japonskimi znakami i zakladaniem nowych kont do kazdego 48h konta na generacje kodu.
 

darus0955

Banned
Użytkownik
wiem o tym ale próbowałem już z 50 razy i żadnego kodu nie mam więc wole kupić i się z tym nie pier****ć
 

akwarium25

Banned
Da sie ogarnac jest z tym troche zabawy jak masz kase grasz codzienie to gold . Trial jest dla skner i cwaniakow.
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak masz kupować coś darmowego i nabijać kasę cfaniaczką z Allegro, to lepiej kup normalnego Golda.
Za 4 dychy jest chyba zdrapka na 3 miesiące.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: xbox live gold czy xbox live trial?

Da sie ogarnac jest z tym troche zabawy jak masz kase grasz codzienie to gold . Trial jest dla skner i cwaniakow.
Dostałem Triala z Halo 4.
Jestem cwaniakiem i sknerą.


Autorze, kupuj golda.
 

akwarium25

Banned
Mialem na mysli kody z monster fontier a nie bonusy do gier. To milo z ich strony ,ze cos dali.
 

darus0955

Banned
Użytkownik
Kupiłem już golda na 3miechy za 45 bodajże :) dzięki wielkie za pomoc
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
..albo sam sobie generuj :)
teraz sa juz tylko na 48h ale zawsze to free :)
http://xboxforum.pl/xbox-live-16/darmowy-trial-xbox-live-14dni-za-free-145244/ czytaj ostatni post

@DOWN
jak pisałem to jeszcze nie było postu nad moim:p
 

akwarium25

Banned
Kupil juz golda na 3miechy to po co ma generowac, a druga sprawa zna metode i mu nie wychodzilo generowanie
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom