Xbox live gold i darmowe gry

Michał Redkwa

Użytkownik
Użytkownik
Cześć!
Mam pytanie dotyczące xbox live gold i darmowych gier z nim związanych.
Swojego xboxa 360 będę miał dopiero na początku sierpnia, a od 16 lipca do końca miesiąca w darmowych grach ma pojawić się Assasin's Creed 2.
Jako że nigdy w tą grę nie grałem, bardzo chciałem ją po prostu mieć. Czytałem trochę o tym i gry podobno są przypisywane do konta xbox i będę mógł w nie grać po upłynięciu czasu promocji danej gry.
Tu pojawia się pytanie:
Czy jeżeli kupię xbox live gold 12 miesięcy i aktywuję go na stronie xbox.com w swoim profilu, to czy mimo tego że nie mam jeszcze xboxa, będę mógł przypisać tą grę do swojego profilu za pomocą marketplace na stronie xbox.com?
 

Michał Redkwa

Użytkownik
Użytkownik
Odświeżam temat, bo zginął na liście tematów.
 

jankop

Użytkownik
Użytkownik
Tak. Jak będzie promocja na AC II to wystarczy "kupić" go przez Xbox.com i gotowe. A jak przyjdzie konsola to się ściągnie.
 

Michał Redkwa

Użytkownik
Użytkownik
Niestety nie ma tak łatwo.
Gold został aktywowany, a ja niestety "kupić" gry nie mogę. Aby cokolwiek kupić w sklepie na xbox.com wymagane jest jednorazowe zalogowanie na xboxie.
Pytanko:
Czy jeżeli pójdę do kolegi i zaloguję się na jego xboxie by "odhaczyć" jednorazowe zalogowanie, nie będę miał z tego powodu jakichś problemów by zalogować się potem na własnym xboxie, a on na własne konto?
 

Krycha1987

Banned
Nie
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
dodaj do kolejki pobierania ACII na swoim koncie na konsoli kolegi ;)
później pobierzesz ją sobie na swojej ale jeśli nie przeniesiesz licencji to gra odpali się tylko na twojej konsoli
 

Michał Redkwa

Użytkownik
Użytkownik
@up2
Nie w sensie że nie będę miał problemów z tym, czy nie w sensie że nie da rady?

@up
O jaką llicencję chodzi?
Nie wiem czy przeczytałeś temat, ale właśnie o to chodzi żeby dało się AC2 uruchomić na mojej konsoli którą będę miał dopiero w pierwszym tyg. sierpnia.
 

niemcz1

Użytkownik
Użytkownik
Ja to rozumiem ze masz wbic na swoj profilek przez ixa i dodac sobie gre do kolejki, a jak zakupisz to sie zalogujesz ze swojej i pobierzesz.
 

Do góry Bottom