Xbox Live Gold - problem z darmowym miesiącem

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Mam taki problemik, otóż konsole mam od roku i przy rejestracji nie dostałem żadnego darmowego miesiąca gold... Czy jest teraz możliwość na tym koncie co teraz już gram żeby aktywowac jakos to konto gold na miesiąc za darmo ?
Darmowy gold napewno nie był aktywowany !!!
Proszę o pomoc z góry dziękuję !
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Ale rejestrowałeś się na live? Jeśli tak to musiałeś go dostać bo to automatycznie jest... A i czy konsole kupiłeś nową?
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Pierwsze założyłem konto offline a za kilka dni podłączyłem się na live i żadnego golda nie dostałem, konsole kupiłem nową w MM. Można jakoś to sprawdzic albo jakoś włączyc tego golda ??
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
A możesz np. ściągać dema, dodawać przyjaciół, pisać wiadomości itp?
Bo zastanawia mnie czy ty tylko podłączyłeś kabel i yeee, jazda :D Czy robiłeś rejestracje?
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
A możesz np. ściągać dema, dodawać przyjaciół, pisać wiadomości itp?
Bo zastanawia mnie czy ty tylko podłączyłeś kabel i yeee, jazda :D Czy robiłeś rejestracje?
Tat tak wszytko moge robic mam konto silver
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Powie mi ktos jak mam go aktywowac ?
 

Macieyerk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jak możesz wszystko robić ja miałem golda i straciłem a teraz demek nie moge sciągać nie pier że możesz wszystko

edit 1 widocznie kiedy zaoferowano ci golda odrzuciłeś albo ta promocja wtedy nie była

edit 2 używaj magicznej opcji "edytuj"
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Przecież na silver też można sciągać demka !
 

Natirus

Użytkownik
Użytkownik
Darmowy gold mozna chyba dostac tylko zakladajac konto z poziomu konsoli bedac online. W pewnym moemencie wyskakuje ekran gdzie mozna kupic live gold, ale jak odrzucisz to za chwile wyskakuje informacja, ze dostales 1 miesiac gold za free. W ten sposob wskakuje automatem...
Na istniejacym juz koncie raczej juz go nie aktywujesz...
Zostaje ci stworzyc nowe konto zeby wykozystac ten darmowy gold i po miesiacu wrocic na stare^^

Na silver tylko online multiplayer nie dziala, wyskakuje ze jest niedostepny ze wzgledu na ograniczenia konta live. Jeszcze chyba video chat nie dzial, ale i tak tego nie uzywam... demka jak najbardziej na silver mi sie sciagaja.
Sa jakies demka jako exclusive tylko dla posiadaczy konta gold?
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
czasami są, niedawno jeszcze Demko Batman Arkham Asylym bylo tylko dla gold a teraz już nie. ale czasami zdarzaja sie takie esy floresy :p np. Jak sa wersje beta to sa zwykle tylko dla goldów.
 

Dawidek

Banned
Użytkownik
Czasami sa dodatki bez platne ale dla posiadaczy konta gold nie wiem czy to jeszcze tak jest :p a co do tego XboxLive powinienes dostac odrazu na mniecha no przeciez taki gratis od M$ jest :p
 

dawid000

Banned
Użytkownik
jak możesz wszystko robić ja miałem golda i straciłem a teraz demek nie moge sciągać nie pier że możesz wszystko

edit 1 widocznie kiedy zaoferowano ci golda odrzuciłeś albo ta promocja wtedy nie była

edit 2 używaj magicznej opcji "edytuj"


co do 2 to nie mozna odrzucic :p jak sie da nie chce konta gold to i tak da ten miesiac, jak wezmiesz co innego to kod musisz podac

co do tematu
niemozliwe, konto gold dostajesz odrazu po zalozeniu konta na xbl
mogles przeciez przez miesiac od zalozenia konta grac przez live?
 

wujekbill

Użytkownik
Użytkownik
Przy rejestracji przez konsole pisze, że można skorzystać z xbox live gold 1msc, gdy anuluje się kupno golda
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Mam bardzo podobny problem, więc uznałem ze będę mógł się podkleić pod temat.

Słyszałem że rejestrując pierwszy raz konsole na X-box live dostaje miecha za darmo w sieci, niestety tak się nie stało a po rejestracji nadal widnieje status użytkownik Live Free.

Sama rejestracja była problematyczna, ponieważ posiadałem już dawno MS Live id chciałem zarejestrować na już posiadany login i hasło, jednak to się nie udało a strona M$ (xbox.com wyświetlała komunikat o błędzie), co się później doczytałem że dobrze się stało gdyż usługę na miecha dostaje się gdy nowy użytkownik rejestruje się z poziomu konsoli. Z tego względu zarejestrowałem się na maila którego M$ nie ma w bazie, niestety mój wybór padł na stare konto z wp.pl, dlaczego niestety ponieważ nie dostałem potwierdzenia ukończenia rejestracji oraz walidacji swojego maila, dopiero zmiana Live ID na konto w onecie poprawiło sytuacje, a walidacja maila sprawiła że prawidłowo mogłem się zalogować na Xbox.pl widząc pięknie zarejestrowane konto, swój Tag itp...

Zgodnie z tym co pisał M$ jak się zarejestruje dstanę prezent na maila, jednak go nie otrzymałem.

Czy jest taka możliwość że poprzedni użytkownik konsoli wykorzystał miesiąc za free grania a teraz rejestrując zupełnie nowe konto nie dostałem tej promocji?
 

Itsari

Świeżak
Świeżak
Jak sprawdzić czy się ma gold czy silver???
powinno być to gdzieś napisane...
 

Do góry Bottom