Xbox One Xbox Live Gold za saldo konta Microsoft

HouM

Świeżak
Świeżak
Cześć, mam problem. Otóż trwa teraz promocja na Xbox Live Gold w cenie 149,40zł na 12 miesięcy. Pojechałem do sklepu, ale tam tą kartę mogłem kupić za 249,90zł, więc kupiłem dwie karty podarunkowe (100zł i 50zł), załadowałem je i próbuję kupić Live Golda na 12 miesięcy, ale muszę wybrać opcję płatności, mimo że na koncie jest ponad 150zł. Nie mam jak tego podać i myślałem, że za saldo konta Microsoft mogę kupić Live Golda. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
.... Setki razy było opisywane na forum że za golda si,e płaci kartą albo PP a nie zdrapkami... za zdrapki to możesz XGP kupić... Trzeba było poszukać poczytać i dopiero kupować...

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co mogę zrobić w tej sytuacji?
Złożyć reklamację, jak też powołać się na rękojmię. Złodziejski Microsoft PODLEGA prawu polskiemu i UE i nie ma tu nic do gadania. Można też angażować rzecznika praw konsumenta itp.

Ogólnie:
-kupiłeś zdrapki za 150 zł służące do zakupu produktów MS