Xbox live gold

risen145

Świeżak
Świeżak
Witam.
Mam już konsole i teraz mam pytanie. Konto na xbox gold już miałem wcześniej założone. Dodałem profil na konsoli i zalogowałem się na Xbox Live lecz nie mam golda. Jest to nowa konsola więc powinienem dostać miesiąc gratis, a nie dostałem. Chciałem poprzeglądać youtube'a i wtedy się mnie zapytał czy chcę zakupić gold, zaznaczyłem że nie i zaproponował 30dni darmowe do wytestowania lecz później pytał o kartę kredytową lub paypala. Tutaj pojawia się moje pytanie czy coś wybrać i będzie sam pobierał opłaty czy nie. Zakupiłem również kod na 48H z allegro i również nie mogę przeglądać internetu oraz youtube. Proszę o pomoc, pozdrawiam.
 

NiePoTwarzy

Użytkownik
Użytkownik
Tak oplaty bedzie pobieram sam.. a tamto konto ktore kupiles jest to trial a na trialach nie mozna przegladac Internetu oraz yt tylko na pelnym koncie gold Triale mozesz sam generowac na 14 tutek jest na forum.. lub kupowac na allegro po kilka zlotych.. osobiscie sam nie uzywam pelnego konta bo jest mi to zbedne.. internet przeciez masz na komputerze wiec poco ci on w xboxie..
 

Maxi178PL

Banned
Użytkownik
z YT sie nie zgodze, na trialu mozesz przegladać youtube...
 

risen145

Świeżak
Świeżak
a gdzie to darmowe konto na 30 dni golda w nowej konsoli?
@up
YT nie mogę oglądać
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Musisz założyć nowe konto przez konsole i wypełnić w nim opcje płatności.
 

risen145

Świeżak
Świeżak
Założyłem nowe konto i o opcje płatności nic nie pytał. Na swoim koncie które już posiadam, gdy odpalałem Internet Explorer zapytał czy chce darmowego triala, zgodziłem się lecz gdy zaczął wypytywać o karte kredytową lub paypala, przerwałem. Nie wiem czy będzie pobierał sam pieniądze, czego bym nie chciał. Czy jeśli podam te dane to będę mógł kupować ten abonament za 20 parę złotych na zdrapkę, a nie PayPal itp.
 

Do góry Bottom