Xbox live gold

vigoo08

Świeżak
Świeżak
Witam,zakupiłem golda w empiku na 3 miesiące żeby grać online w fife 16.Kod ze zdrapki został przyjęty,ale ja nie mogę grać w sieci.Xbox jest podpięty do netu,mam konto live i lipa.Ludzie pomocy bo zwariuje.
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Opisz dokładniej problem jakiś komunikat ci sie wyświetla
 

vigoo08

Świeżak
Świeżak
brak połączenia z EA spróbuj ponownie tam za jakiś czas i też piszę że usługa online w fifie 16 bedzie dostępna po ponownym zalogowaniu.

Dokładnie chodzi mi o to że kupiłem synowi fife 16 i chcoał grać online,wiec ludzie tutaj na forum mówili że potrzebne jest konto gold.Dzis pojechałem do empiku i zakupiłem kod na 3 miesiące.Kod został przyjęty i niestety grać online nie można.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Masz w takim razie jakiś problem z połączeniem ea. Jesli masz xbox one załóż inne konto na xbox live i sprawdź

Wysłane z mojego Honor 7.
 

vigoo08

Świeżak
Świeżak
Mam xboxa 360 slim
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To grac mozna tylko na koncie gdzie zakupiony gold. Jesli nie działa z tego konta probuj konraktowac się z Microsoft lub ea

Wysłane z mojego Honor 7.
 

vigoo08

Świeżak
Świeżak
Ok dzięki wielkie.po niedzieli się bedę kontaktował,a ja dam znać co z tego wyszło.Pozdrawiam.
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mówisz że jest komunikat ,, Zaloguj się ponownie" spróbuj się wylogować i zalogować ewentualnie usuń konto z konsoli i pobierz je ponownie jeżeli dalej nie działa to telefon do ea w poniedziałek
 

vigoo08

Świeżak
Świeżak
Ok,wielkie dzięki za pomoc i tak zrobię.Bo nawet na stronie xboxa w pomocy technicznej jest napisane żeby przywrócić ustawienia fabryczne sieci,tak zrobiłem,ale i to nic nie pomogło.Pozdrawiam.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ok,wielkie dzięki za pomoc i tak zrobię.Bo nawet na stronie xboxa w pomocy technicznej jest napisane żeby przywrócić ustawienia fabryczne sieci,tak zrobiłem,ale i to nic nie pomogło.Pozdrawiam.
A masz utworzone konto w EA? Bo oprócz tego, że masz konto Xbox Live gry z EA wymagają podpięcie pod konto z MS konta z EA. Może tu leży problem, że Twoje konto Xbox Live nie potrafi się połączyć z kontem EA? Konto EA robi się tutaj https://www.origin.com/pl-pl/store/
Załóż te konto dla pewności jako pełnoletnie, żeby nie było dalszych komplikacji, choć Fify to chyba mają PEGI 3 to nie powinno być problemu :) Wg mnie problem w tym leży, że nie ma poprawnego połączenia z kontem EA i dlatego sypie błędami :) W Fifie gdzieś jest odnośnik do zalogowania się do konta EA.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A masz utworzone konto w EA? Bo oprócz tego, że masz konto Xbox Live gry z EA wymagają podpięcie pod konto z MS konta z EA. Może tu leży problem, że Twoje konto Xbox Live nie potrafi się połączyć z kontem EA? Konto EA robi się tutaj https://www.origin.com/pl-pl/store/
Załóż te konto dla pewności jako pełnoletnie, żeby nie było dalszych komplikacji, choć Fify to chyba mają PEGI 3 to nie powinno być problemu :) Wg mnie problem w tym leży, że nie ma poprawnego połączenia z kontem EA i dlatego sypie błędami :) W Fifie gdzieś jest odnośnik do zalogowania się do konta EA.
To samo miałem napisać.
 

vigoo08

Świeżak
Świeżak
Witam mam konto EA ale nie wiem jak podpiąć konto xboxa.
 

vigoo08

Świeżak
Świeżak
To samo miałem napisać.
tak zrobiłem i pokazuje mi tryb offline i za cholere nie chce sie zmienić na online.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tutaj jest wyjaśnione jak te konta ze sobą połączyć: http://help.ea.com/pl/article/linking-your-origin-account-with-your-psn-id-and-gamertag/

Jak powiązać Konto EA z identyfikatorem internetowym PlayStation™Network lub tagiem gracza Xbox LIVE?

Po potwierdzeniu adresu e-mail, którego używasz z Kontem EA, sprawdź, czy pokrywa się on z adresami przypisanymi do pozostałych kont. Jeżeli w przypadku wszystkich kont korzystasz z tego samego adresu, musisz jedynie zalogować się do gry w PlayStation™Network lub Xbox Live. Origin dopasuje adresy e-mail i zajmie się resztą.

Uwaga dot. konsol nowej generacji: twój tag gracza Xbox LIVE / identyfikator internetowy PlayStation™Network przypisany do Xbox 360 / PS3 pozostaje taki sam w przypadku Xbox One / PS4. Użytkownicy, którzy grali w gry EA na konsolach poprzedniej generacji, powinni używać tego samego konta, korzystając z najnowszych modeli.

Jeżeli adres e-mail powiązany z Kontem EA jest inny niż adres skojarzony z PlayStation™Network lub Xbox LIVE, możesz je połączyć w następujący sposób:

Otwórz aplikację Origin, kliknij przycisk „Znajomi” , a następnie „Dodaj znajomego”. Jeśli nie masz jeszcze aplikacji Origin, możesz ją pobrać w wersji na PC lub Mac.
W menu importu znajomych możesz wybrać opcję „połączenia” kont Xbox LIVE, PlayStation™Network i EA. Wystarczy zalogować się przy użyciu danych konta.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A syn nie ma jakichś ograniczeń na koncie co do grania online? Poszperaj w ustawieniach jego konta co może, a co nie. Nie ustawiałeś nic na jego koncie w związku z kontrolą rodzicielską? Logując się na jego konto na xbox.com wejdź w subskrypcje i sprawdź czy na pewno jego konto ma tego golda.
 

vigoo08

Świeżak
Świeżak
Wszystko sprawdziłem,ma golda na 100% i nic nie jest zablokowane.Dziś będę dzwonił do EA ,zobaczymy co z tego wyjdzie.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wszystko sprawdziłem,ma golda na 100% i nic nie jest zablokowane.Dziś będę dzwonił do EA ,zobaczymy co z tego wyjdzie.
Nie poddawaj sie dzwoniąc, na infolini mozesz czrkac nawet do 30 minut

Wysłane z mojego Honor 7.
 

vigoo08

Świeżak
Świeżak
Nie poddam się,za długo czasu poświęciłem na szukanie przyczyny co i a jak!Mam nadzieje że goście z EA mi pomogą.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Takie pytanie czy konto na ktorym jest gold, data urodzin jest powyżej 18 roku zycia?

Wysłane z mojego Honor 7.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Takie pytanie czy konto na ktorym jest gold, data urodzin jest powyżej 18 roku zycia?

Wysłane z mojego Honor 7.
Też już o tym myślałam, ale...Fifa ma oznaczenie PEGI 3, więc normalnie powinien móc grać online przy takim oznaczeniu gry.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tak gra tak lecz rodzic musi chyba zgodzic sie na polaczenie xbox live

Wysłane z mojego Honor 7.
 

Do góry Bottom