Xbox live i zablokowane urządzenie

bart23

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam taki problem, miałem kiedyś podłączoną konsole do neta i MS zablokował mi możliwość instalowania gier na dysk, niby konsoli nie zbanował ani nie oflagował, konsolę odblokowałem poprzez wgranie Sec Daty w płytę gł., przez ten cały czas przez 3 lata nie podłączłem konsoli do sieci aż do dziś gdy chciałem sciągnąc Data pack do PES 2014 i niestety konsola łączy się z siecią lecz nie łączy się z Live i wyskakuje komunikat że urządzenie zostało zablokowane z przyczyn naruszenia jakiś zasad...wygląda to jak ban ale konto w sieci działa normalnie ,czy da się z tym coś jeszcze zrobić abym miał dostęp do Live'a?
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie to jest po prostu ban od M$
 
Zrób sobie test połączenia z siecią na xboxie jak ci wyskoczy komunikat o blokadzie to dostałeś bana, zostaje ci kupno innej.
 

bart23

Użytkownik
Użytkownik
Zrobiłem test, łączy się z siecią z xboxlive już nie.
 
To ban. Gra offline lub kupno innej.
 

bart23

Użytkownik
Użytkownik
Nie jestem trochę w temacie jaka wersja konsoli teraz byłaby optymalna do łączenia się z LIVE czy z RGH czy flash?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No do live to tylko flash napędu...

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka
 

bart23

Użytkownik
Użytkownik
Witam ponownie, chciałbym się poradzić, gdyż chcę kupić niezbanowaną konsolę, czy normalnie można przełożyć dysk ze starej?czy trzeba coś dostosowywać? jeśli założyłem konto do Live jeszcze poprzez uk to mogą mnie ponownie zbanować czy powinienem zmienieć region na polskę lub założyć nowy profil gracza na live? oraz czy na LT 2.0 będzie bezpiecznie pobierać dlc i inne aktualki, nie chcę grać na Live tylko mieć aktualizacje do gier.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
1. Można normalnie przełożyć i tyle.
2. Nie powinni.
3. Mając przeróbkę zawsze istnieje ryzyko bana.
 

Do góry Bottom