xbox live j.polski zagranicą (xbox360)

marcin256

Świeżak
Świeżak
Witam, czy jest jakiś sposób, żeby pobierać w Niemczech gry z xbox live po polsku ? Mam ustawiony na xbl region niemiecki.Da sie jakoś zmienić ip albo jakiś inny sposób, żeby móc pobierać na koncie o regionie polskim ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie na 360tce gry masz w takim języku w jakim masz ustawiony region konta. Zmień sobie region konta na polski to będziesz miał po polsku. Przecież to w niczym nie szkodzi, że w Niemczech będziesz miał konto na polskim regionie. Nie pamiętam już czy konto i konsola miały oddzielne ustawianie regionów czy co. W każdym razie musisz mieć na Polsce wszystko.
 

marcin256

Świeżak
Świeżak
Nie na 360tce gry masz w takim języku w jakim masz ustawiony region konta. Zmień sobie region konta na polski to będziesz miał po polsku. Przecież to w niczym nie szkodzi, że w Niemczech będziesz miał konto na polskim regionie.
Niestety jak miałłem region polski na xbox live to miałem problem z pobieraniem gier.Pokazywało sie plik nie jest dostepny w Twoim regionie czy coś takiego.Po konwersacji z supportem Microsoft kazali mi zmienic region xbl na niemiecki i teraz jak pobieram gry to mam je po niemiecku :/
 

Do góry Bottom