Xbox Live - kilka pytań

ramirez007

Użytkownik
Użytkownik
Kolejna seria.

1. Czy mogę podłączyć Xbox'a 360 kablem sieciowym pod mój router Asmax'a?
2. Jakie jest prawdopodobieństwo, że grając w sieci na 'kopiach zapasowych' gier dostanę bana na dysk/konsolę?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
1. Kablem RJ45 (ethernetowy)
2. Duże
 

ramirez007

Użytkownik
Użytkownik
Ale jak to dział w tych czasach?

W sensie - jeśli mam konsolę Arcade bez dysku to dostaję bana i nie mogę grać już w żadną grę w sieci, tak?

A jeśli mam konsolę z dyskiem?
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Dostaniesz bana nawet jak podłączysz Xboxa do internetu nie grając w żadną grę.

Jeśli masz zamiar przerobić konsolę to gra na necie od razu odpada.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Bez dysku czy z dyskiem tracisz możliwość używania go (nic nie da kupno nowego).

Możesz grać tylko offline.
 

MireX

Użytkownik
Użytkownik
1. Jak masz zwykły router i możesz do niego podłączyć kabel skrętka to jak najbardziej TAK! Tylko musisz "CHYBA" otworzyć porty na routerz. A jakie to nie pamiętam.
2. Dostaniesz BANA na 100% i nawet nie będziesz wiedział kiedy. :D Tzn. Zaraz przy pierwszej próbie połączenia z Xbox Live. Bo M$ rozpoznaje przerobione napędy a nie gry! :)
POZDRO!!
 

ramirez007

Użytkownik
Użytkownik
Czyli aktualnie nie ma żadnych sposobów przeróbki, by ominąć tą barierę?
Przeróbka w X'ie 360 istnieje tylko poprzez napęd?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jest. iXtreme LT. Tylko nie wiadomo jak długo będzie bezbanowy.
 

MireX

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co wiem to nawet za LT dają bany. Wystarczy że miałeś modyfikowany klucz napędu i to wystarczy.
 

swiniolak

Użytkownik
Użytkownik
jak narazie sporo ludzi znowu gra online na przerobionych konsolach, z ix LT niektorzy z ix 1.6 i poki co bana nie dostali. Zapewne niedlugo znowu ms zacznie oflagowywac konsole i na jesieni znowu przycisnie wielki czerwony przycisk z napisem BAN :D
 

MireX

Użytkownik
Użytkownik
Zapewne niedlugo znowu ms zacznie oflagowywac konsole i na jesieni znowu przycisnie wielki czerwony przycisk z napisem ban :d

:D Dobre!! :D
 

5HOOGUN

Banned
Ci co dostali bany posiadając LT zostali oflagowani już wcześniej, jeżeli kupisz nową konsolę i wgrasz do niej LT to możesz pograć na necie dopuki M$ nie wpadnie jak wykryć ten FW, jak wpadną znowu posypie się fala banów i to będzie koniec piractwa. Przy tworzeniu LT doszło do wielu sporów w szeregach hackerów i wątpię czy powstanie coś następnego.
 

Do góry Bottom