Xbox Live nie działa - gracze z całego świata zgłaszają problem!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Nie mamy najlepszych informacji dla posiadaczy Xboksów One. Od kilku godzin gracze zgłaszają problem z dostępem do usług sieciowych na nowej konsoli Microsoftu. Aktualnie nie można się zalogować do Xbox Live oraz nie można przeglądać oferty sklepu Xbox Video i Xbox Music.

Pierwsze informacje o problemie pojawiły się już przed godziną 13:00, jednak początkowo błąd pojawiał się tylko u niektórych graczy. Teraz zdecydowana większość użytkowników konsoli Microsoftu ma problem z dostępem do Xbox Live.

Specjaliści amerykańskiej korporacji poinformowali, że już zajmują się sprawą i będą nas na bieżąco informować o sytuacji.

Aktualnie problem dotyczy Xboksa One (brak możliwości zalogowania się do usługi) oraz sklepów Xbox Video i Xbox Music.


[Aktualizacja #1]

Dostęp do sklepów Xbox Video i Xbox Music został przywrócony.
[Aktualizacja #2]
Problem został naprawiony.


 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Sony chyba dało w łapę M$ żeby była awaria, albo w tytule jest błąd i chodzi o PSN :D
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeszcze siedzę w pracy, jak wrócę to sprawdzę...ale długo już żadnej awarii nie było więc jest to co najmniej dziwne
 

Lied

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Niestety u mnie na XBOX ONE też nie działa.
 

andijaw

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie też nie ma.
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Już śmiga.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Sony chyba dało w łapę M$ żeby była awaria, albo w tytule jest błąd i chodzi o PSN :D
Myślałem o tym samym. Sony nie musi pisac bo ich usluga do jak statek widmo.
 

BacaJaca

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam problem z nowym CoDem nie działa mi online od wczoraj za każdym razem spróbuj ponownie później....
 

Do góry Bottom