Xbox One X Xbox Live nie działa?

CzekoladowyNinja

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Słuchajcie drodzy forumowicze, czy działa wam Xbox Live? Bo konsola nie chce mi się połączyć ponadto nie działa mi strona xbox.com na laptopie.

daj-pompke

Świeżak
Świeżak
Słuchajcie drodzy forumowicze, czy działa wam Xbox Live? Bo konsola nie chce mi się połączyć ponadto nie działa mi strona xbox.com na laptopie.
U mnie strona działa, ale zalogować się nie mogę. Na down detector jest info o awarii. Tu tez ludzie piszą o awarii https://www.wykop.pl/tag/xbox/

CzekoladowyNinja

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No coś tam działa stronka ale daleko do jej poprawnego działania. Uf już myślałem, że kupiłem jakiś lewy klucz do Xbox Live i dali mi bana. ;)

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja tez mam problem gralem off line teraz mnie wylogowalo z profilu i zalogowac sie nie moge strona tez nie dziala

dar0

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Masakra człowiek płaci hajs żeby mógł pograć w wolnej chwili. A tu nawet niema informacji z ms co się dzieje i kiedy to ruszy.

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Także i u mnie to samo. Wylogowało mnie z profilu i nie idzie się zalogować. Tylko offline.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie wszytko śmiga i na www i konsoli. Status serwerów na ten moment wszystko na zielono.

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
U mnie działa bez problemu logowanie, pobieranie, granie online.

Direct

Świeżak
Świeżak
U mnie właśnie ruszyło, zaczęło z powrotem działać.

konsolowiec

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
U mnie dalej awaria.

CzekoladowyNinja

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No to dlugo sobie nie pogram jak rano trzeba wstac :p Zlodzieje z Microsoftu piniondze chco ale dac czlowiekowi to co sie nalezy to nie. Kluczyk na RDR2 w ramach rekompensaty i zapominam o sprawie.

futurista86

Świeżak
Świeżak
Wygląda na to że awaria trwa nadal a Microsoft na swoich stronach o stanie usługi mówi że wszystko działa, problem tylko jest taki że robiłem wszystko co podpowiadali na stronie Microsoft a awaria trwa nadal w najlepsze ;/

Do góry Bottom