Xbox Live Polski Czy Angielski

dymaas

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam kontov na xbox liv angielski zastanawiam sie na przejscie na xbox live polska jak jest różnica miedzy polska wersja a angielską
 

Sae

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chodzi o migrację konta z UK na PL czy o zmianę regionu na konsoli XBOX ONE? Jeśli chodzi o region na konsoli XBOX ONE, tj. język / ceny w sklepie z funtów na PLN itp. To możesz zmieniać to ile raz tylko chcesz. Różnica żadna poza cenami w sklepach i chyba zakładką Whats On na UK regionie. Ogólnie na XBOX ONE nie ma blokady regionalnej, tak więc z konta UK możesz kupować gry z innych marketów xbox live np PL.
 

sradkg

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
różnica jest taka, że Kinect słyszy i wykonuje Twoje komendy :)
 

dragen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
różnica jest taka, że Kinect słyszy i wykonuje Twoje komendy :)
Naprawdę? A nie zależy to od języka systemu jaki ustawisz? Da się to zrobić w ogóle? Chodzi o to ze kinnect reaguje tylko na język angielski? Pytam bo zastanawiam się czy kupić
 

sradkg

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
musisz mieć w konsoli ustawiony angielski, wtedy możesz gadać do niego po angielsku, na polskim to gadasz do kinecta jak do ściany :/

tak generalnie to chyba nie ma już jak dawniej migracji konta z jednego regionu na drugi i tylko raz na 3 miesiące, teraz zmieniasz region na Anglię w konsoli i masz angielski język, angielski sklep, angielskie ceny, kupujesz co tam chcesz w funtach, za 5 minut zmieniasz na Polskę i to samo, a za chwile na Irlandie i masz angielski i sklep w euro.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To ja się podepnę do tematu.
Jak zmienię region na USA + język to będę miał sklep w $ to wiadome ale czy bez VAT ?
Do konta mam podpiętego PayPala czyli mogę wtedy kupić np. Forza 6 bez VAT i przełączę się na PL to będzie wszystko działać ?
Pytanie jeszcze czy gra będzie w PL ?
 
  • Like
Reactions: gti

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
jakiś podatek jest doliczany nie jest to na bank 23% a coś w granicach 5%, jak nie chcesz placic podatku to ustaw adres na Alaske
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
http://digitalgamesprices.com/xboxone.php
Na tej stronie możecie sobie sprawdzić w jakim regionie gra jest najtańsza i tam kupić, polecam!
 

Do góry Bottom