Xbox Live [Problem z Kartą]

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie mam problem odnośnie karty debetowej z mBanku. Wcześniej gdy miałem starszą kartę mogłem normalnie wpisać dane itd: i wszystko było cacy. Teraz mam problem, kiedy wpisuję dane wyskakuję mi "Sprawdź wprowadzone informacje. Nie pasują one do informacji dotyczących tej karty."

kiedy pokombinuję z danymi wpiszę np: PL znaki itd: to pojawia się komunikat, "Twój bank nie mógł autoryzować tej metody płatności." CV: o9uchvKupkG6wGtk.3.15.45

Znalazłem przyczynę rzekomo mam NIEAKTYWNĄ KARTĘ.....

MICROSOFT*STORE MSBILL.INFO
Przyczyna: Twoja karta jest nieaktywna
Rada: Aktywuj kartę w aplikacji mobilnej lub serwisie transakcyjnym (Moje finanse -> Karty)

Faktycznie była nieaktywna, ale kiedy ją aktywowałem, to dalej wyskakuję oby problem ?? odczekać spróbować jutro czy co robić, proszę doradźcie coś.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Odczekaj parę dni... tak jak w przypadku zdrapek...
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
OK niech temat będzie aktywny, dam znać jutro albo po jutrze. O ile PSN ma faktycznie problemy z siecią + kupowaniem gier, tak XO i jego stan jest dobry. Dam znać w sobotę albo niedzielę czy problem dalej istnieje.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Dodałeś parę razy kartę i wyskoczył błąd dlatego Ci system konto przyblokował... Zrób sobie nowe konto dla eksperymentu i zobaczysz ze karta wejdzie na nim.
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie dziś wbiła już normalnie karta, a przy okazji na PSN tez już działa.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Właśnie dziś wbiła już normalnie karta, a przy okazji na PSN tez już działa.
No fanboje z PPE nawet artykuł usunęli https://www.ppe.pl/.../playstation-network-nie-dziala-sony-walczy-z-awaria-psn.html a czarny ekran śmierci do dziś jest https://www.ppe.pl/news/129458/czarny-ekran-smierci-na-xbox-one-powazny-problem-z-xbox-live.html gdzie awaria na xboxie trwała max 2 godziny :cool:
 

Do góry Bottom