Xbox live problem

Madrid.energy2000

Banned
Użytkownik
Witam :)

Tak wiem niby nie jestem swierzakiem ale tutaj mi najszybciej odpowiecie zakupiłem sobie xbox live na 1 miesiac i wpisuje kod i pisze,że wystąpił bład sprobuj pozniej przez xboxa to samo tylko,że tam pokazuje numer tego błedu czemu tak sie dzieje ?

mihcal5

Banned
jesteś na PL xbl ?

Madrid.energy2000

Banned
Użytkownik
no tak

maczosito

Banned
pewnie kupiłeś zły kod nie na Europe tylko na stany zjednoczone i dla tego nie działa

Madrid.energy2000

Banned
Użytkownik

mihcal5

Banned
a ja słyszałem żę na pl xbl kody na 1 miech nie działają ale to stara informacja

Madrid.energy2000

Banned
Użytkownik
Dokladnie to W czasie transakcji wystąpił błąd. Spróbuj później.

Chabera85

Świeżak
Świeżak
Mam ten sam problem. Dajcie znać czy udało się wam go rozwiązać. Sprawa dość irytująca biorąc pod uwagę, że w teści ogłoszenia czarno na białym jest napisane, że kod działa na polskich kontach. Temat jest dośc świeży, a odpowiedzi czym jest ta sytuacja spowodowana i jak ewentualnie to ominąć, jeszcze nie ma:)

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Na miesiąc na bank działa. Na 48h z tego co pamiętam nie działa
Poczekaj i spróbuj później

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
niby nic, ale sprawdz dokładnie, czy dobrze pisałeś, można łatwo pomylic 0 i O np. też tak miałem, że mi nie działał kod, wpisałem jeszcze raz po chwili i było ok :)
i przeczytaj sobie regulamin, jeśli nie jesteś świeżakiem to nie zakładaj tu tematu, gratuluje warna :)

Chabera85

Świeżak
Świeżak
Dzieki za odzew. Allegrowicz jednak okazał się rzetelny i po przesłaniu mu print screena z błędem wyskakującym na stronie xbox.com, bez wahania przesłał kolejny skan zdrapki (wyglądał identycznie jak poprzedni tylko z innym kodem) i o dziwo wszystko zadziałało. Ciekawe czym jest to spowodowane? Szczęściem , faktycznym błedem danego kodu czy rzeczywiście regionem, ale to temat już na głębszą polemike :)

Do góry Bottom