Xbox live problemy z logowaniem!

dlwkrk

Świeżak
Świeżak
Siema wszystkim,
mam taki problem posiadam czarna elitke na której miałem zrobiony 1 profil ,jakiś czas temu około 6-7 miesięcy próbowałem kupić sobie golda bo był za 1 zł na jakiś tam okres...ale się nie udało,byłem naprawde świeży wtedy więc odpuściłem bo nie chciało mi się tego ogarniać tylko że przy profilu pojawił się napis xbox live(czyli chyba ze konto jest przypisane do jakiegos konta microsoft cos tam cos tam)grałem,grałem,grałem...i teraz znów chciałem sobie kupić golda ale jak tylko podłączyłem kable i chciałem załadować profil ...error.... wyskoczyło że to konto nie może obsługiwać xbl na tej konsoli zeby naprawić problem pobierz profil jeszcze raz...i tu się zaczeły jaja,bo nie pamiętałem haseł do konta microsoft ale przypomniałem sobie i zalogowałem się tam żeby to zobaczyć i ****,całkiem co innego w aktywności wyskoczyły tylko 3 gry(a mam z 10),punktów mam 360(a mam +2k) i stary game tag(zmieniłem sobie).
i musiałem założyć 2gi profil na konsoli żeby móc się wogóle połączyć z xbl,tak tez zrobiłem i kupiłem golda, moje pytanie czy jest możliwość żębym mógł korzystać z golda na tym pierwszym profilu? bo na tym nowym nic nie mam :( ani zapisów gier ani osiagnieć ani punktów...
pisze żeby pobrać jeszcze raz profil ale nie ma z kąd... pomocy ludzie.
 

speedi93

Użytkownik
Użytkownik
Golda nie przeniesiesz na inny profil, a pisze żeby pobrać to pobierz. Tylko w tym profilu będą zawarte informacje z dnia w którym ostatni raz byłeś podłączony do XBL. :)
 

dlwkrk

Świeżak
Świeżak
inaczej.... 1 szy profil był offline prawie rok,nabiłem sobie przez ten czas punktów bardzo duzo,zapisy gier,postępy w grze itd...
chciałem teraz wykupić gold zeby pograć w sieci,więc podłączyłem kabel odpalam konsole chce się zalogowac do profilu i bład,
"wybrany profil nie może mieć dostępu do xbl na tej konsoli,w celu usunięcia problemu pobierz profil jeszcze az" czy cos takiego...ok
zalogowałem się na strone xbox.com i tam mój profil wygląda zupełnie inaczej...game tag został stary a zmieniałem go i punkty staneły na 360...także bez sensu żebym pobierał ten profil na koonsole. bo ten sam który jest na konsoli jest 16 razy barziej rozbudowany i poprostu szkoda mi teraz zaczynać wszystko od nowa.
 

Do góry Bottom