XboX Live pytanko LT+

Rafii045

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam xboxa z LT + chciałem założyć konto na xlive aby porozmawiać z kolegą przez xlive czy jak założę konto a nie będę grał w gry przez multi tylko używał xbox live np.rynek wiadomości itp. to dostanę bana czy nie zaznaczam jeszcze raz że nie chcę grać przez live
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Bana dostajesz za flash napędu a nie za granie ( jesteś podłączony ban cię czeka proste ) możesz i nawet grac na oryginałach bana i tak dostaniesz koniec kropka takich tematów było mnóstwo chyba ze 50 na tym forum także trzeba szukać
 

Rafii045

Użytkownik
Użytkownik
czyli nie da się uchronić przed banem ???
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Da się nie podłączać do neta . LT+ jest jak na razie jak by to ująć najbezpieczniejszą przeróbką ale i tak kiedyś cię będzie czekał ban . Ja mam teraz podłączonego live też mam LT+ i nie mam bana ale liczę się z tym że go kiedyś dostane
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Można a póki co LT+ jest niewykrywalne w 99% ;)
 

Rafii045

Użytkownik
Użytkownik
a jest jakiś sposób aby porozmawiać z kumplem bez bana na Xbox live nie wiem jakieś konto darmowe czy coś w tym stylu
 

Rafii045

Użytkownik
Użytkownik
napiszę również że chciałem ściągnąć pare demek z marketplace ale boję się o bana a czy jak bym dostał bana to konsola na półkę czy w singlu można nadal pykać ???
 

Kris304

Użytkownik
Użytkownik
Ja Mam konto na xbl od roku, dużo grałem na koncie gold, wchodze conajmniej raz w tygodniu na xbl, ściągam dema i jeszcze na szczęście bana nie dostałem a mam wcześniejszą przeróbke lt1.1. To że boisz sie bana to znaczy że przez cały żywot konsoli nie bedziesz wchodził na xbl? co masz do stracenia? skoro przerobiłeś konsole lub kupiłeś przerobioną to na pewno liczyłeś sie z tym że za wchodzenie na xbl moga cie zbanować. Ja wieedziałem jakie jest ryzyko i dlatego wykorzystuje xbl póki jeszcze moge. Jeśli mnie zbanują to tylko pozostaje mi czekać na rrod i od razu kupuje slima. Jeśli dostaniesz bana to oczywiście że możesz pykać w single ale na xbl już nie wejdziesz na tej konsoli
 

mojer

Użytkownik
Użytkownik
w singlu będziesz mógłgrać, oczywiście offline. Online po banie będzie niemożliwy
 

Rafii045

Użytkownik
Użytkownik
THX wszystkim a czy jak mnie zbanują na LT+ to zostanie zablokowany dysk czy nie ??? chciał bym instalować gry itp odpalać je z dysku proszę o odpowiedź odnośnie dysku !!!
 

Kris304

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście że możesz, wszystko bedzie działać normalnie, tylko nie wejdziesz na xbl
 

Do góry Bottom