xbox live silver vs gold

krzem88

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Mam takie pytanie....
Czym się różni xbox live gold od silver... wiem tylko że na gold ma się więcej opcji ...
ale czy za silver coś sie płaci?
Macie jakiś poleconych sprzedawców na abonament xbox live ?

bardzo pilnie proszę o odpowiedź

pozdrawiam
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
 

krzem88

Użytkownik
Użytkownik
Nie będę zakładał kolejnego tematu... mam pytanie.. gdzieś obiło mi się o uszy.. że czasem jest możliwość ściągnięcia jakiegoś stroju awatara za friko ? albo jakiegoś dodatku? Kiedy są takie promocję albo okazję i jak tego szukać.

Bardzo proszę o odpowiedź/

pzodrawiam
 

Kakashi

Banned
avatarów raczej nie ma za free, dodatki z gier dcl są bardzo żadko za free np do forzy3 czy innych
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
było na forum kilka tematów o darmowych strojach ( np. Spyro ) , więc chyba są.

A co do dodatków , jest kilka , np. Misje co-op do RDR
 

krzem88

Użytkownik
Użytkownik
Czyli na dobrą sprawę wszystko jest płatne.. każdy dodatek lub strój do awatara ?
 

Enemelek

Użytkownik
Użytkownik
Poza tymi które możesz odblokować grają w niektóre gry to tak.
 

kikoo83

Świeżak
Świeżak
silver gold

Po pierwsze i chyba najwazniejsze na koncie gold mozna grac online fifa 2012 rules hehe i dema gier dostaniesz szybciej do sciagniecia
 

kikoo83

Świeżak
Świeżak
silver gold

bym zapomnial tu masz link do do sklepu ja tam juz nabilem golda do 2013 luty i wszystko zawsze jest ok punkty ms tez od nich kupuje Sklep Inexus - klucze, cd-keye, punkty oraz karty pre-paid do gier PC i Xbox
 

krzem88

Użytkownik
Użytkownik
Z tymi wszystkimi opłatami mega przesadzają... kiedyś kolega zastanawiał się co kupić xbox czy ps3.. zrobił małą ankietę wśród znajomych i wyszło 20 do 3 dla PS3, to pokazuje jak wielu ludzi ma albo chce mieć PS3.. i pewnie tak jest wśród innych ludzi.. może kiedyś wprowadzą darmowy abonament.. jak im zacznie ubywać ludzi...
 

Skaterka885

Użytkownik
Użytkownik
Póki co ludzi im nie brakuję i podobno co 2 sekundy rejestruje się nowy użytkownik i liczba kont przekroczyła 35 000 000. ( wyczytane w gazecie o konsolach )
Ale czasami są weekendy gold'a za free. Był chyba 2 tyg lub 3 tyg temu.
 

patek_85

Świeżak
Świeżak
gold

ja mam wykupiony gold tylko czekam na podpiecie neta i mam pytanko, skoro mam gold to jakbym chcial cos dokupic to musze MSP dokupywac jeszcze specjalnie? samo konto gold nie jest jakos super wypasione? jak to jest ?
 

naughtydog

Użytkownik
Użytkownik
Gold daje Tobie mozliwosc korzystania z wszystkich funkcji zwiazanych z graniem przez siec, oraz mozliwosc zakupienia czegos w promocyjnych cenach tzw Deal of the Week. Zakupy to inna bajka... musisz miec MSP. Jak idziesz na basen, to aby skorzystac z sauny musisz zaplacic.
 

soncrash

Świeżak
Świeżak
Proste, mając silvera nie pograsz z ludźmi online... Microsoft to jest chciwy bardzo...
 

Do góry Bottom