Xbox live, szukam ludzi do grania

Saragas

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
szukam znajomych do wspólnego grania. Jak narazie gry to tylko halo reach, Fifa 11 i NFS Hot Pursuit. Także zapraszam chętnych do znajomych:)

gamertag: Blazej1988
 

Saragas

Użytkownik
Użytkownik
nikt?
 

Swirus

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli będziesz miał Halo 3 ODST, UFC 2010 itp. (patrz sygna) to zaproś mnie SwirusPL
 

Saragas

Użytkownik
Użytkownik
tak się ostatnio zastanawiałem co oznacza keidy gram online w reach, że przy niektórych graczach przed rozpoczęciem rozgrywki widnieją napisy: halo3 bądź odst?
 

mihcal5

Banned
myślisz że wszyscy siedzą w domu i nie idą do szkoły/pracy ?
 

Saragas

Użytkownik
Użytkownik
nie, nie myśle, bo również chodze i na uczelnie i do pracy, nie rozumiem Twojego zbulwersowania
 

Niedzwiedz88

Użytkownik
Użytkownik
Saragas NFS fajny jest warty kupna ? bo sie zastanawiam
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Ja jestem chętny zbieram osoby do gry w Halo Reach i przejscie jej wspólnymi siłami.

Z Tobą było by 3 osoby, czyli jeszcze jedna i jedziemy!

Grać możemy po godzinie 19 w ciągu tygodnia i wiadomo weekendy jak czas pozwoli!

Napisz na GG!

Jeśli będziesz miał Halo 3 ODST, UFC 2010 itp. (patrz sygna) to zaproś mnie SwirusPL
Ponieważ chce przejść wszystkie części Halo (nie musi być pokolei, bo narazie gram w 1 część z xbox-a 1) to i odst chętnie zagram.

Interesuje mnei przejście gry razem w Co-orporacji..
 

Saragas

Użytkownik
Użytkownik
Saragas NFS fajny jest warty kupna ? bo sie zastanawiam
ja ze swojej strony moge polecić, gra mi się bardzo dobrze, taki powrót do korzeni NFS'a. Minusy to dużo czasówek w porównaniu do wyścigów, brak multi na splicie i to chyba tyle.
 

cyc89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Też chętnie pogram w NFS-a. Mój gamertag Waldek18
 

Do góry Bottom